Gel lak Set Za Manikuro Pol Stalno Vernis Nadlak UV LED Gel za Nohte Soak Off Nail Art Gel za Nohte, 18 Barv

uporaba korak :

Nohte Gel Lak Sklopi So:

18*barvni gel nohtov

1*barvna karta

1*plastična škatla

Več 9 PPCS/SET COLOR(barvno kartico),PROSIMO, GA KLIKNITE, DA prikažete VEČ ^-^

Za Barvno Razliko & Volume

Q: Zakaj so barvne razlike med dejanskimi izdelki in slike, prikazane na računalnik?

A: Zaradi slike so bile posnete v različnih osvetlitev ozadja in se bo pokazala z različnimi zaslonu, tako da je

normalno za barvno razliko med dejanskim izdelkov in slik.

Q: Zakaj je blago prejel sem ne v celoti?

O: Smo razglasili vsaka steklenica z natančnim obseg, kot 15ml vsak kozarec/steklenico.Vendar je obseg polno steklenico vsaj 20ml .

Medtem, zaradi, da blago, ki je napolnjena s kavo, ±2% napaka je mogoče.

Za Ladijski Promet

Q: Kako spremljate informacije o pošiljanju?

A: Prosim prijavite z vašim številko za sledenje v 17track spletni strani

Vendar običajno sledenje podatkov bo veljaven v 5 delovnih dneh po tem, ko smo pošiljajo vaše naročilo.

Q: Zakaj ni logistične informacije bila posodobljena, saj je blago prispelo v lokalno državo?

A: Za naročilo manj kot US$9.0, ni posodobljene informacije o sledenju, če je blago prispelo v lokalni državi.

Priporočamo vam, da se obrnite na lokalno pošto post s številko za sledenje če blago že

prispel v vaši državi.

Q: Zakaj je logistics informacije kažejo, da blago, ki so bili podpisani, vendar lahko še vedno prejema blaga?

A: en pogoj je paket prispel v domači kraj, pošta, nato pa se bo potrditev podpisa informacije

samodejno; drugi pogoj je, da je paket je dostavljena v vaš poštni predal ali prejema, je mogoče podpisati

družino ali prijatelji.

Q: Koliko carinske pristojbine moram plačati?

A: Za e-pošto post parceli, to navadno nimajo carinske pristojbine za večino držav, pričakujejo posebno državah, kot so Kanada,

Mehika, Brazilija, Italija, Španija, itd.

V: Zakaj ne morem ladja v moji državi?

A: Za dva razloga: eden je, da imamo edini zastopnik v nekaterih državah in priporočamo, da jih lahko kupimo od lokalnih

trga; drugi razlog--ladijski promet storitev ni na voljo za nekatere posebne državah.Žal mi je za to.

Za Vračilo

V: Kaj naj storim, če sem prejeli poškodovan izdelek, ali da bi zamudili nekaj elementov ?

A: Prosimo, kontaktirajte naše stranke storitev , vam bomo zadovoljen rešitev.

Storitev

Mi roko, da zagotavljamo najboljše kakovosti proizvodov in storitev za stranke.in na našo customer service strokovnjaki so vedno stal rešiti vsako vašo težavo.Če imate kakršna koli vprašanja dostave time & neustrezne kakovosti in predmetov ni prejel, prosim, obrnite na nas, mi vam lahko zadovoljni odgovor & resolution (ločljivost).Bomo zelo cenim vaše 5-STAR POZITIVNE povratne informacije in prosim, NE pusti negativne povratne informacije, brez prosi za pomoč.

Količina 18 steklenico gel z barvno kartico
Garancija 24 Mesecev
Glasnost 15ML
Uporaba Salon nohtov, Nail Beaty, DIY Nail Art in darilo, itd