Brezplačna dostava česen olje 500 mg 200 kos

[ime izdelka] Tomson Bingjian blagovne znamke česen eterično olje mehka kapsula [Specifikacija] 500 mg / zrn × 200 tablet [užitni metodo] jo pogoltnete z vodo [Strokovno svetovanje] 3-krat na dan, 3 kapsule na dan, po jedi, steklenice lahko je treba sprejeti za približno 66 dni. [Sestavine] Česen olje vsebuje več kot 40 vrst aktivnih thioether spojin.Glavna zdravilna učinkovina je allicin-diallyl trisulfide, ki je močno širokem spektru antibiotik.Ta izdelek vsebuje najmanj 1 g allicin na 100 g. [Sestavine] sterilizacijo in razstrupljanja, ki preprečujejo virusi, povečuje apetit, in krepitev zdravja imuniteto [Storage metodo] zaprti, shranjeni v hladnem in suhem prostoru [Rok] 24 mesecev, glejte steklenico na datum proizvodnje [Učinkovitost analize] Česen olje je posebna snov v česna.To je neke vrste hlapnih eterično olje, ki se prečisti z visoko koncentrirani in rafinirano visoko kakovostne česen surovin.Je svetlo in pregleden rumena tekočina.Česen olje vsebuje več kot 40 vrst aktivnih thioether spojin, in zdravilna učinkovina je predvsem allicin-diallyl trisulfide, ki je močno širokem spektru antibiotik.Posebni učinki: 1, odličen naravni močno protibakterijsko agent - sterilizacija, protibakterijski učinek, še posebej za pljuča in želodec okužb. 2, naravni močno sredstvo za notranji promet sistema. 3, vključite črevesne sluznice, želodca in črevesja, spodbuja apetit, pospeši prebavo. 【Funkcije】 Tomson Bianjian česen olje, z uporabo naravnih svež česen, izvlečki visoke kakovosti allicin-made zdrava hrana za napredno liofilizacija proces, in je zdravstveno varstvo za krepitev imunosti z odobritvijo Državne Uprave za Hrano in zdravila.Značilnosti: 1. Aktivne sestavine v naravnih surovin, ki so pridobljeni z napredno liofilizacija in freeze-čiščenje procesa za zagotovitev, da vsebuje 5 mg/granulin, ki je čisto naravna in zelo koncentrirani, zagotavljanje visoke fiziološke aktivnosti. 2, v skladu z NAMI, "prehrambeno Kemijo Model" FCC standard, je aktivna sestavina je 2500 krat navadne surovi česen, je odlično naravno močno protibakterijsko sredstvo. 3 embalaža mehka kapsula preparati, ki jih obdeluje posebne tehnike, lahko učinkovito zmanjšanje emisij česen vonj, bi se izognili stimulacijo allicin na človeško telo, ne pusti močan ustni vonj po fotografiranju, ne želodec nelagodje. 【pogosta težava】 Kakšni so načini za lajšanje simptomov po tem, ko česen olje?Najprej je potrebno poudariti, in kažejo, da naj bi se zaužili s hrano ali po jedi.Ker česen eterično olje ima nekatere draži lastnosti, se lahko vključi prebavne sluznice, krepitev želodca in črevesja, spodbuja apetit in pospeši prebavo.Vendar pa je pri nekaterih ljudeh s prebavil občutljivost, če ni določeno hrano, da počasi stimulacije, to je enostavno, da so slabost.V tem času, lahko jedel toplo riž, kaša ali vroče vode, in se sprostite vaše razpoloženje.Poskusite, da traja nekaj globokih vdihov, da pomagajo lajšanje simptomov.Česen olje, naravni antibiotik Allicin je posebna snov v česna.Je svetlo, pregleden rumena tekočina.To je najbolj pomembna snov, pridobljeni iz česna.To vsebuje pomembno aktivno sulfides, ki so koristni za splošno zdravje in zdravje srca in ožilja.Študija je pokazala, da česen bistvo je super učinke na obtok, dihanje, živcev, prebavo in imunski sistem. 【Za ljudi,】 1. Za odrasle z nizko imuniteto. 2, enostavno ujeti hladno, gripa. 3, izguba apetita, slabo prebavo, črevesne bolezni. 4, visok holesterol, visok krvni lipidi, bolezni srca in ožilja in cerebrovaskularno bolezni.Nasveti: Ni primerno za otroke in mladostnike.

Embalaža Steklenica
Rok Uporabnosti 24 Mesecev