Ime : Akril Prizmo Obesek

Velikost : 38 mm

Moq : 50pcs/Veliko

Material : Akril

Smo kristalno tovarne,količino skladiščenja, je veliko, in imamo veliko barv in velikosti za svojo izbiro,lahko izberete namensko glede na svoje potrebe in mi bi lahko prilagodite velikost in barvo.Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, kontaktirajte z nami.

morate vedeti, Cena Izključuje Vsako Carinskih dajatev In Mi Ne bo Odgovoren Za kakršno Koli Naloge v Namembni Državi.čas poštnine 1.Predmeti, ki Bodo Dobavljeni V roku 2-7 delovnih Dneh Po Prejemu Plačila Na Ali-express. 2.Bomo zapustili Številko Za Sledenje Na Vaše Naročilo, Ko Smo Poslani Paket.Dostava Informacije bodo Posodobitve Po Nekaj Dneh.Bo to Zgodi, Da ne morete, Preverite Informacije Na Spletni strani.povratne informacije 1.Vaš Zadovoljivo Je Naš Edini Opravljanje.Vaše Povratne Informacije So Zelo Pomembne Za Nas. 2.Vljudno prosim, Pustite Nas Pet Zvezdic, Ko Ste Zadovoljni Z Nakupom. 3.Prosim, Ne Nam Negativne Povratne informacije, Če Ste Nezadovoljni Z Vašim Kupiti, In Ne Oklevajte, Da Nas kontaktirate, mi Bomo Rešili Vse Probleme Z Vami. 4.Prosim, Ne Odprete Spor Zaradi kakršnih Koli Razlogov, Preden stopite v Stik Z Nami, In Mi Vam nudimo Rešitev.vrnitev&povračilu stroškov 1.Če Iz Kakršnega Koli Razloga Ne Boste Zadovoljni Z Našim Izdelkom, Nas Kontaktirajte V Roku 7 Dni. 2.Samo Neuporabljeni, Nepoškodovani In V Originalni Pogoj Element Je Lahko Usposobljen Za Vrnitev.

3.Kupcu So Odgovorni Za Vrnitev, Ladijski Promet Pristojbina.

Postavka Vrsta Kristalni Lestenec
barve Jasno
Dolžina 38mm
Uporaba Doma Poroka Dekoracija