Klasičen Punk Pas Hlače Pas Verige Srce Ljubezni, Votlih Girdle Za Ženske Hip Hop Stil Modni Fine Pasu Pasovi Obleko Verige Material Legirano Stilov, Punk,Priložnostne,Moda, Primerni za Ženske,Ženska,Dama,Dekle,Človek,Mladi Barve Kot sliko, Dolžina 110 cm Paket vsebuje: 1x Čisto Nov Pasu Opomba: Prosimo, merjenje vašega pasu, da poskrbite, da element, ki ustreza pred nakupom. 1.Zaradi različnih spremljanje in svetlobni učinek, dejanske barve artikla se lahko nekoliko razlikuje od barve, je pokazala na slike.

2. Prosimo, dovolite 1-3cm merjenje odstopanja zaradi ročnega merjenja.

1. Ko je blago izdal?Po njenem plačilu, vam bomo poslali paket v najkrajšem možnem času, običajno v roku 1-5 dni, in čas dobave, ob praznikih ali posebnih vreme bo mogoče odložiti. 2.Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa sta pozdravila? Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja le od 5 do 20 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi. 3.Kako lahko sledenje moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: http://global.cainiao.com/ ali www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete). 4.Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun neposredno.

Ime Oddelka Za odrasle
Številka Modela BT03067