3 V 1 Brezžični Polnilnik Postaja 15W Hitro Polnjenje za iphone 11 Pro XS XR Hitri Polnilnik za Airpods Pro Apple Watch Brezplačno Stojalo

【3 v 1 Brezžični Polnilnik Stojalo】-napolnite vaš iPhone/ Watch /Airpods hkrati,Posebne Skrite line design vam zagotavlja urejeno polnjenje stojalo.

【LED Barva Svetlobe】LED Barva Svetlobe inteligentni prikaz polnjenja državne polnem pomenu Tehnologije

【Visokim Izkoristkom】-z Uporabo visoko zmogljive komponente in napredne čipov,dvojno tuljavo design močno poveča naprava za hitro polnjenje.Popolnoma odpravi sevanja in pregrevanje tveganja, povezana z brezžično polnjenje.Z prenapetostna zaščita, nadzor temperature, zunanje predmet zaznavanja, in še več, vi in vaš iPhone v celoti zaščitena.

【Združljivost】- Univerzalni za Gledam Serije 3/2/1 38/42mm; iPhone XS XS MAX XR X 8 8 Plus, Samsung Galaxy S9 , S9, Opomba 9, Opomba 8, S8, S8 , S7, S7 rob, S6 rob , Opomba 5, in druge Qi-omogočene naprave; AirPods (wired polna,ne potrebuje dodatnih lightning kabel).

Specifikacija

- Vhodna napetost: 9V/2A /Hitro Polnjenje QC3.0

- Izhod: 5W-7,5 W-10W

- Prejemanje Razdalja: manj kot 8 mm

- Učinkovitost konverzije:80%-85%

- Moč:10W(Samsung),7,5 W(iPhone), 2.5 W(AirPods),2W(SamsungBuds) 3W(Apple ura)

- Samo združljive z Airpods z Brezžično Polnjenje Primeru

-Barva:Črna/Bela

Embalaža Vsebina

1x Brezžično polnjenje stojalo

1x USB-C kabel

1x Uporabniški Priročnik

Pogosta VPRAŠANJA

1. Plačilo

Alipay, Paypal, Bančno Nakazilo, Western Union, itd.

2. Dostava

A. Dostava In Predajo

Vzeli si bomo različne kanale glede na značilnosti blaga prevoz .To se lahko doseže več kot 200 državah in regijah.Zaradi različnih kanalov, čas za sledenje prikaz informacij, niso enaki.

V splošnem, Poštne pošiljke, se je 1-4 dni, mednarodna kurirska je 1-2 dni.Sledenje časa, se bo razširila.

B. O Carinski & Tarifne

Poštna spremnica, na splošno ne proizvajajo tarife, vendar zaradi različnih držav, carinski predpisi, carinjenje časa so razlike, prosimo, da pravočasno sledenje informacij, se obrnite na lokalni pošti, če je to potrebno.

Mednarodna kurirska ponavadi proizvajajo tarife, prosimo za razumevanje, lokalne navade standardov, tako da se prepreči carinska vprašanja, ki povzroči izdelek vrniti ali uniči, če je potrebno, prosimo, posvetujte s carinjenje podjetja ali prenos informacij na lokalni carinjenje.

3. Vračilo kupnine

Če boste odkrili smo poslali napačen predmet ali predmet, ki je poškodovan, se obrnite na nas kmalu bomo tudi obeh dostavo pravilno artikla ali vračilo vas ASAP.

Vsi zasloni so označeni tako, vljudno prosim ne poskusite poslati vaš element, ki povzroča napako.Ne bomo sprejeti pošiljk brez našega žig.

V zelo malo verjetnem primeru, da je izdelek doseže napako, potem bomo lahko več kot zadovoljni, da zameno pa.

O Povratne Informacije

1.Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve,Prosimo pustite "Pozitivni Feedback" in "5 Zvezd" za nas.Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembna!

2.Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.lahko delamo skupaj za reševanje spora.

Vir Napajanja USB
Certifikat Kakovosti FCC