LOFAM nadzorna Kamera AHD 1080P 720P CCTV Kamere AHD 1MP 2MP Varnosti Kovinska Notranja Zunanja CCTV Kamere Črno Bele Barve Cam

Značilnosti

* 1/3" Barvni CMOS Slikovni Senzor

* AHD 720P 1MP / 1080P 2MP z IR-CUT

* 3.6 mm /6,0 mm Objektiv ( privzeto:3.6 mm )

* Signal: PAL / NTSC

* Nočno Vizijo Min.Svetloba: 0 Lux (IR On)

* IR Obsevanje Oddaljenost: 30 M

* Temperatura Delovanja: -40°C ~50°C

* Vremensko: IP66

* Nosilec: Strop ali Steno

* Video Priključek: BNC

* Napajalni Priključek: RCA 12V DC

Kaj je Vključeno:

1 x 1/3" CMOS AHD 720P 1MP / 1080P 2MP notranja zunanja Kamera bullet

Specifikacije: Slikovni Senzor 1/3" Barvni CMOS Objektiv 3.6/ 6,0 mm ( privzeto:3.6 mm) Video Sistem PAL / NTSC Ločljivost(Vodoravno) AHD 720P 1MP / 1080P 2MP Vremensko IP66 Oddajnik Val Dolžina LED 850mm IR Serije Razdalje 30 metrov (36 IR Led NA) IR Moč NA CD-jev samodejni nadzor temperature Beline Auto Back Light Compensation Auto Min.lllumination 0.0 Lux S/N Rstio Več kot 48dB(AGC OFF) Poraba el. Energije 12V DC Gamma Popravek 0.45 Video Izhod 1.0 Vp-p, 75ohms I/O Port Video in (BNC Vtičnica) / Moč (DCJack) Napajanje NE z DVR Moč, Temperatura Delovanja Od -40°C ~50°C

AHD 1080P 2MP Kamero Pravi Zaslon Sliko

Bomo pošlje blago v roku 7 delovnih dni po plačilu je preverjanje s www.rotary-lent.si.

Trenutno skoraj vse izdelke v naši trgovini so brezplačna dostava.Eno kamero preko Kitajske post air mail, kot je privzeto.Za DVR in varnostnega sistema, podpiramo različne

logistika pot do različnih državah.Prosimo, preverite podrobnosti opis izdelka na strani.

Sledenje, Št.bo zagotovljena v roku 2 delovnih dni po odpošiljanju.

Kupci, ki so odgovorni za dodatno COD dajatve, DDV Posredniške Provizije, Dajatve, ali Carinskih Pristojbin in Davkov.

Če so proizvodi, ki so priprti, ki jih carinski po pošiljki je bil levi prodajalec\ \ 's državi, kupec je resonsible za carinjenje pošiljk.

Trudimo se po naših najboljših močeh vam najbolj zanesljiv, cenovno ugoden način dostave storitve.Včasih pa je močno odvisna na ladijski promet, kurirska in lokalnih običajev.Če ne prejmete vaš element na čas, se nemudoma obrnite na nas za dodatno pomoč.

Vse trgovsko blago, ki smo prodali so v dobri kvaliteti in v skladu s strogimi pregled, preden se pošiljajo ven.Bomo poskušali naše najboljše, da bi se izognili problemom kakovosti.

Mi jamči, da je ta izdelek pred napak v izdelavi in materialu za obdobje od 1 leto od prvotnega datuma nakupa.

Vse enote, ki dokazuje z napako v garancijskem potrjevanje obdobju, bomo odpravili brezplačno za dele ali zamenjati.Končni uporabnik je odgovoren za vse tovorni stroškov, ki nastanejo za pošiljanje izdelkov v naš servisni center.Garancija ne pokriva kakršne koli naključno, nenamerno ali posledično škodo, ki izhajajo iz uporabe.Vse stroške, povezane z vgradnjo ali odstranitev tega izdelka, ki jih trgovec ali druga oseba ali kakršnih koli drugih stroškov, povezanih z njihovo uporabo, ki so odgovorni za končnega uporabnika.Ta garancija velja za prvotnega kupca izdelek samo in niso prenosljivi na katerikoli tretji osebi.

Zahvaljujemo se vam za poslovanje močno.Če ste satisfiated z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite nas Pozitivne povratne informacije in 5 Zvezdic rating.Vaše priznanje bo nas več prepričani, da razvoj naše poslovanje in boljšim.

Če niste zadovoljni s katerim koli razloga, vas prosimo, da nas kontaktirate preko www.rotary-lent.si center za sporočila pred odhodom negativne povratne informacije.Naše storitve za stranke in tehnično podporo, se bomo potrudili, da vam ponudimo ustrezno rešitev.

IR Razdalja 30 m
Podprte Mobilne Sisteme NOBEN
Shranjevanje NOBEN
Goriščna Razdalja 3.6 mm