7 Vrste Ogrlica Verige Koralni Aventurine Lupini Turquoises Naravnega Kamna Agates Lapis Lazuli Kamen Žetonov Kroglice Ogrlica 18" A647

7 Vrst Naravnega Kamna Ogrlica Verige Koralni Aventurine Lupini Turquoises Agates Lapis Lazuli Kamen Žetonov Kroglice Ogrlica 18" A647

O Izdelku: Zaradi vpliva svetlobe in računalniški monitorji izdelek, ki ga imajo določeno kromatične aberacije.To je normalen pojav, in barve izdelka je na podlagi materialnih predmetov.O ladijski Običajno,Kitajska post air mail dostava v Aziji, zda, Evropi, običajno 15-35 dni,Druge države morajo sprejeti 20-60 dni.Če morate blago nemudoma, prosimo, izberite DHL/FedEx/UPS/TNT/ EMS, ponavadi traja od 5-7 dni,EMS potrebe, da bi 5-15 dni.O plačilu Depozitni je naša prednost, način plačila, smo sprejeti tudi druga plačila z Visa, Kreditne kartice, T/T, Western union, Money gram, itd.Ko bomo prejeli vaše plačilo opomba za naročilo bomo poskrbeli shippment.Prosimo, prepričajte se, da potrdite naročilo, ko ste prejeli elementi v dobrem stanju, ker ko si postavite, da, vaš denar je prenos v Depozitni, ne naš račun.Če ne boste prejeli, blaga, ne bomo dobili svoj denar, ne skrbite, bomo podaljšanje časa, dokler ne boste prejeli.Vrnitev & Tečajne politike imate 7 dni, da nas kontaktirate in 15 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če ta točka ni v vaši lasti, za več kot 7 dni, se šteje, da se uporabljajo in ne bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev.Povrnili vam bomo vaše celotno zmagovalno ponudbo znesek, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, po tako Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si ali lahko odločijo za zamenjavo.Povratne informacije Dragi prijatelj, če ste zadovoljni z našo storitvijo, prosimo, pustite nas pozitivne povratne informacije.In bomo naredili enako za vas.Če imate kakršno koli vprašanje, se najprej obrnite na nas in vam bomo odgovoriti na vsa vprašanja v roku 24 ur.

Funkcija Modni Nakit
Kamen Naravnih Koralnih Aventurine Lupini Turquoises Agates Kamna Lapis Lazuli
Obesek Velikost Ne Obesek
Številka Modela A452