2019 Dva Načina Nošenja Ženske Seksi Bodycon Off Ramenski Povoj Obleko Ženski Ruffle Backless Eleganten Klub, Obleko Vestidos Poletje

2. Spoštovani kupci, ker mednarodni prevoz traja dolgo časa, preden dajanje nalog, lahko posvetuje z storitve za stranke, da pošljete kaj logistika se lahko izvajajo na vaši državi hitreje.Upamo, da vam zagotovi najboljšo kakovost storitev.

3. Opomba: Spoštovani kupec, pls poskrbite, da je naslov za dostavo pravilen.Še posebej dostava zip kodo, ki je potrebna.Naročilo bo predelave v 3 dneh, tako da, če u imajo kakršne koli težave, pls, vas prosimo, da stik z nami, preden smo ga poslal ven.Hvala u ur za razumevanje!

Številka Modela naguban zavit prsi seksi hip obleko Dve nošenje metoda
Rokav Dolžina(cm) Brez rokavov
Rokav Slog Brez naramnic
Velikost S,M,L,XL