DFRobot Težo seriji visokozmogljivih UART IR Infrardeči CO2 Senzor 5V DC 0-50000ppm združljiv z Arduino / Raspberry Pi itd

DFRobot Težo seriji visokozmogljivih UART IR/Ir CO2 Senzor, 5V DC 0-50000ppm združljiv z Arduino / Raspberry Pi itd.za kakovost zraka v zaprtih prostorih spremljanje Uvod DFRobot izdal svojo najnovejšo široko paleto ir CO2 senzor za Arduino, ki učinkovito območje je do 0~50000ppm.Ta senzor, ki temelji na ne-razpršena infrardeči (NDIR) tehnologije in je dobro selektivnost in oxygen-free odvisnosti.To vključuje temperature, osvetlitve in podporo UART način komuniciranja.Najbolj pomembno pa je, da izdelek, ki je enostaven za uporabo; to je združljiv z vsemi vrstami microcontrollers z UART vmesnika, kot so odbor za Arduino, Raspberry Pi in drugih microcontrollers.Poleg tega, da ima dolgo življenjsko dobo do 5 let!Poleg tega se UART Ir CO2 Senzor je visoko zmogljiv senzor, ki združuje tehnologijo zrelih infrardeči absorpcijski za odkrivanje plinov z natančno optično circuit design kot tudi prefinjeno circuit design.Ima značilnosti, kot so širok razpon zaznavanja, visoka občutljivost, visoka ločljivost, nizko porabo energije, hitra odzivnost, anti-vodna para motnje, št zastrupitev, visoko stabilnost in dolgo življenjsko dobo.To se lahko široko uporablja v ogrevanje, prezračevanje in hlajenje zaprtih prostorih in spremljanje kakovosti zraka, industrijskih procesov in varnost spremljanje, kmetijstvo in živinorejo proces spremljanja, itd..

DFRobot LCD Tipkovnica Ščit z UART Ir CO2 Senzor

To je 0~50000ppm široko paleto CO2 senzor z UART komunikacijskih vrat.Podpira odbor za Arduino, Raspberry Pi in drugih microcontrollers.Poleg tega imamo tudi 0~5000 ppm visoko natančnost infrardeči senzor s Težo Analogni vmesnik, bolj enostaven za uporabo: Gravity Analogni Ir CO2 Senzor (0~5000ppm).Fotografije

Ima Visoko občutljivost Visoke ločljivosti Nizko porabo energije Odlično stabilnost Temperature, osvetlitve Odlično linearno močjo Visoko življenjsko dobo Anti-vodna para motnje Ne zastrupitev Treba 5V napajanje, tudi uporabljate 3.3 V mikrokrmilnik, kot Genuino 101/ Raspberry Pi .itd.Aplikacije, ki se lahko široko uporablja v ogrevanje, prezračevanje in hlajenje zaprtih prostorih in spremljanje kakovosti zraka, industrijskih procesov in varnost spremljanje, kmetijstvo in živinorejo proces spremljanja, itd..Specifikacija za Odkrivanje Plinov: Ogljikov Dioksid (CO2) delovna Napetost: 4.5~5,5 V DC Povprečni tok: Izhodni Signal: UART/PWM/Analogni izhod (zadnji dve še ni razvit) Merilno Območje: 0~50000ppm Natančnost: ± (50ppm + 5% branje) Predogrevanja Čas: 3min Odzivni Čas: T90 delovna Temperatura: 0 ~ 50 Stopinj Celzija, Vlažnost: 0 ~ 95% RH (brez kondenzacije) Življenjska doba: >5 let Odbor Dimenzija : 21 * 27.11 mm/ 0.83 * 1.06 cm Teža: 42g Dostava Seznam UART Ir CO2 Senzor Sonda (0-50000ppm) x1 Senzor Ploščo Pretvornika x1 6-Pin Kabel Senzorja x1 PH2.0 Težo UART Kabel x1 XH2.54 4-Pin header x1 sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.Bomo obdelali večina nalog v 48 urah po plačilu preverjanja in ponudbo za sledenje ni vsak Posel(www.rotary-lent.si le lahko izpolnite sledenje Ni po 24 ur).Podpora DOSTAVA po celem SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO).DHL/Fedex, Sledenje Ni Mogoče Spremeniti po element, ki pridejo Hongkong(npr.smo dobavi predmeta v petek in izpolnite sledenje Ne,ampak za sledenje Ni mogoče Spremeniti v ponedeljek, če Pošiljka prispe Hongkong).STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.Če še niste prejeli pošiljko v razumnih dni od plačila, se najprej obrnite na nas(pls ne dajo negativne povratne informacije, preden se obrnete na nas!).Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!Če skupni znesek naročila na manj kot $2, Smo lahko le, pošiljajo jih na Kitajskem Post Navadne Majhne Paketni Plus!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno ,zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!Za ruski kupec,pls ponujajo polno ime, kot je politika zahteva.Za Kupca iz ruske Federacije,Argentino,Ukrajino,Element lahko ladja s pomočjo Kitajske Post Registriranih Air Mail, Singapur Post, EMS, če se odločite, DHL/Fedex, kot kompleksne carinske deklaracije proces.Za Kupca Iz Brazilije, pls ponujajo Davek Ne želite ladje preko DHL/Fedex,ali element, ki bo ladja s pomočjo EMS, čeprav se odločite, DHL.

Izdelkov Stanje Park
Blagovna Znamka DFRobot