Verodostojno 925 Sterling Srebro Kaplja Vode Uhan Za Ženske Elegantne Posla Uhani, Modni Nakit Dodatki

Stranka Vprašanja & Odgovori: Kaj je 925 srebro? Najvišjo kakovost srebra za nakit, se imenuje Sterling Srebro ali 925 Srebra.To se imenuje 925 srebro, ker je 92,5-odstotna čistega srebra.Drugi 7,5% in je še kovinske (navadno baker), ki pomaga okrepiti in stabilizirati kovine.Kaj je 925 srebra za nakit?Preprosto povedano, to je najčistejša oblika srebro za izdelavo nakita, ki ohranja svojo lepoto skozi čas.Ker je stabilna zlitine, da ne bo tamnjeti skozi čas.To je bolj uporabna za nakit nastavitev. 925 srebro ne bo krvavijo ali skladišče na vaši koži, ko jo nosite.Dostava: 1 .Mi ladja v vseh naših predmetov po vsem svetu v roku 72 ur po EMS/DHL ali Kitajska Post Air Mail /China Post, prevozni način, je odvisna od skupnih stroškov Kako ohraniti sledenje z moje parcele?Lahko sledenje pošiljke iz vaše naročilo podrobne informacije.Kdaj lahko dobim blago?Drugače je dobavni rok za različne države.Na splošno to bo trajalo približno 10-45 dni.Ste za podporo padec ladijskega prometa?Podpiramo Dropshipping, če ste dropshipping.prosim stik z nami.Za dropshipping, mi lahko pošljete blaga, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Ali imate veleprodajno ceno?Da.Prosim stik z nami.Bomo ponudili dodatne popuste za debelo na podlagi naročila količino.Politika vračanja: vam zagotavljamo, da vaše nič tveganja nakup izkušnje tukaj.Nudimo celotno vračilo za vas,če izdelek nima kakovost problem.Pišite nam : Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete pomoč, vas prosimo, da nas kontaktirate!Hvala !Povratne informacije : 1)Vaše mnenje je zelo pomembno za nas, si vzemite nekaj sekund za dopust, veliko povratnih informacij, če ste zadovoljni z našim izdelkom ali storitvijo, najlepša hvala !! 2)Smo vedno ponudi najnižjo ceno za najboljše blaga in storitev za vas.Hvala za vašo podporo !!!

Mednarodno Certificiranje Da,
stanje 100% Čisto Nov
Kovine Tipa SREBRNA
Anti-alergija Da,