Dahua IP Kamero Ranger 2 Smart Sledenje Pan&Tilt Človeško Zaznavanje in dvosmerni Pogovor Home Security Nadzor Zaprtih Wifi Kamera

Vljudno Opomnik:

Ruske Federacije skladišče samo ladje v Rusijo področjih.

Španija skladišče lahko ladja s spodaj držav: Lokalni Španija področjih (pričakujejo, Kanarski Otoki), Portugalska, Francija, Nemčija, Italija, Avstrija, Luksemburg, Nizozemska, avstrija, Belgija, češka, Danska, Madžarska, Poljska, Slovenija, Slovaška.

Ranger 2

360° Pokritost z AI Človeško Zaznavanje in Zasebnosti Način

Človeško Zaznavanje | 1080P | 360° Pokritost | Vgrajeno Sireno | Smart Sledenje | Privacy Način | nenavaden Zvok Alarma | Nočno gledanje | dvosmerni Pogovor | Cloud Ranger2 Pregled H. 265 1080P Full HD

Glej več kot 720P Smart Sledenje

Samodejno sledi premikajočih se predmetov Zasebnosti Način

Skriti objektiv za zaščito vaših osebnih podatkov Človeškega Zaznavanja

Hitro našli človeške cilje v vašem domu nenavaden Zvok Alarma

Pošilja opozorila, da se vaš pametni telefon, ko zazna nenavaden zvok Alarma Obvestilo

Pošlje instant opozorila, da vaš mobilni telefon, ko se dogodek je bila odkrita Vgrajeno Sireno

Prestrašiti stangers proč od svojega doma Raznovrstne Shranjevanje

Podpira NVR, Cloud Storage ali Micro SD kartico (do 256 GB) dvosmerni Pogovor

Komunikacijo z družino in hišne ljubljenčke enostavno

Človeško Zaznavanje

Zmogljivo obdelavo slik tehnologija hitro najde človekovih ciljev v slike in takoj pošlje obvestilo na vaš pametni telefon, ki omogoča, da spremlja, kaj se zadeve ne prejema nadležne lažnih alarmov.

1080P Full HD Video & H. 265 Stiskanje

Na 1080P senzor in napredno IR algoritmi, ki zagotavljajo kristalno jasno video obeh dan in noč.Rezanje roba H. 265 stiskanje zmanjša pasovno širino omrežja & prostora za shranjevanje, in podaljšuje življenjsko dobo baterije. 720P HD 1080P Full HD

0~355° Pan & -5°~80° Nagib

Obračanje fotoaparat če si želite ogledati vsak kotiček vašega doma.Celotno ranger zagotavlja, brez mrtvih kotov.

Smart Sledenje

Fotoaparat samodejno sledi in beleži dejavnost, ko se sproži gibanje.

Zasebnost Način

En klik na mobilnih aplikacij če želite skriti objektiv,zaščititi vašo zasebnost, ko ste doma.

Vgrajeno Sireno

Z vgrajeno sireno, prestrašiti nezaželeni tujci proč.

Nenavaden Zvok Alarma

Pošlje instant opozorila, da se vaš pametni telefon, ko zazna dojenčka jokati ali drugih nenavaden zvok,vodenje zavedate, kaj se dogaja doma iz kjerkoli.

Dvosmerni Pogovor

Vgrajen zvočnik in mikrofon z echo odpovedi funkcija omogoča interakcijo s hišnimi ljubljenčki in družino, ali pa odvrne, nezaželeni gostje.

Zaščita 24/7

Night vision načinu se samodejno vklopi in izklopi.Dodatne IR algoritmi zagotavljajo jasno sliko tudi v popolni temi.Dnevno Nočni Vid

Razvejana Shranjevanje

Video je enostavno skladiščiti in do katerih lahko dostopate prek kartice SD, NVR, ali Cloud Storage.Ranger 2 podpira 7*24 neprekinjenega snemanja.

Imou Oblak

Imou Oblak naredi vaše življenje lažje z alarmom obvestila, live video streaming, in one-touch posodobitve vdelane programske opreme.

Dodatni Pokrovi

Dodatni silicij prevleke so na voljo v sivi in oranžni za estetsko oblikovanje.

* Nakup Posebej Ranger2 Specifikacije

Ranger 2

Fotoaparat

1/2.7" 2Megapixel Postopno CMOS

2MP(1920 x 1080)

Nočno opazovanje: 10m(33ft) Razdalja

3.6 mm Fiksni Objektiv

Vidno polje : 93°(H), 48°(V), 115°(D)

355°Pan & -5~80°Nagib

Omrežja

Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n,50m Odprto Polje

Imou App: iOS, Android

Onvif

Pomožne Vmesnik

Micro SD spominsko Kartico (do 256GB)

Built-in Mic & Zvočnik

Gumb Za Ponastavitev

Video & Avdio

Video Kompresija : H. 265/H. 264

Do 25/Frame Rate 30fps

16x Digitalni Zoom

Dvosmerni Audio

Splošno

DC 5V1A Napajanje

Poraba Energije: < 3.5 W

Delovno Okolje: -10°C~+45°C, Manj Kot 95%RH

Dimenzije: 106.1 x 77.4 x 77.4 mm (4.17× 3.04 × 3.04 n ech)

Teža: 238g (0.52 lb)

CE, FCC

Obvestilo Za Upravljanje

Zaznavanje Gibanja

Človeško Zaznavanje

Nastavljiv Regiji

Nenavaden Zvok Alarma Ranger2 Pakiranje Seznam

- 1x Kamera

- 1x Quick Start Guide

- 1x Napajalnik

- 1x Napajalni Kabel

- 1x Vijak Paket

- 1x Montažno Ploščo

- 1x Namestitev Položaj Zemljevid Delovanje z Imou APP

✔ Korak 1

Iskanje "Imou" v storitvi Google Play ali App Store za prenos in namestitev Imou App.

✔ Korak 2

Teči Imou App, in nato registrirati račun za prvo uporabo.

✔ Korak 3

Priključite fotoaparat na napajanje z napajalnika.

✔ Korak 4

Počakajte, da zagon, da bo končal, nato pa fotoaparat, indikator utripa z zeleno svetlobo.

✔ Korak 5

Povežite vaš pametni telefon omrežju Wi-Fi, in poskrbite, da vaš pametni telefon je povezan z omrežjem Wi-Fi z 2,4 GHz pasu, in nato naredite naslednje operacije do konca dodajanje fotoaparat.

Opomba: ● Če imate več kot eno kamero, naredite korak 5 dodajanje jih enega po enega.

● Če omrežje Wi-Fi, spremeni ali indikator stanja narobe,ponastavite kamero, in nato naredite korak 5 če želite dodati znova.

Bivanje blizu s tem, kar vas skrbi,

S Cloud storitev, boste imeli dostopa do tega, kar vas skrbi, tako dolgo, kot je Internet na voljo .Posnamete lahko dnevni ali motion video na Oblak in predvajanje, kadarkoli in kjerkoli.

Za nakup imou serije izdelkov, prosimo, opredelite pooblaščeni trgovini:

Pogosto Zastavljena Vprašanja Ko kupite cloud storage načrt za vaš fotoaparat, boste lahko uživali

Pazi, vsak video, ki ga snema v zadnjih 3 dneh, ko se prijavite na 3-dnevni načrt in zadnjih 7 dni, ko ste se prijavili 7-dnevni načrt, in tako naprej tako naprej.Na primer, če kupite 7 dni mesečno shranjevanje načrt o 1. aprila, bo prenehal veljati 1. Maja in ustaviti snemanje.In lahko samo ogled zadnjih 7 dni videa.Kako kupim cloud storage za več kamere?

Slog Pan-nagib
Vgrajen Zvočnik Da,
Povezovanje Wifi
Zoom 16X Digitalni Zoom