HX Anime Vitezi Zodiaka Saint Seiya Modni Moški Ženske 3D Tiskanja Harajuku Majica Hip Hop Unisex Hipster Nekaj Vrhovi

Dobrodošli na moji trgovini!!!Uživajte vaše nakupovanje!!!Obvestilo: VELIKOST: Naš izdelek je Azijski Velikost !Ne US/Euro Velikost !!Prosimo, Izberite 1-2 Večje Velikosti!Barva: Kot je prikazano na sliki (Dejanski element, ki bo videti enako kot na sliki, vendar pa obstajajo lahko manjše razlike v barvah, zaradi svetlobnih učinkov, med fotografija ob ali ponudnik, ki je nastavitev zaslona.Dostava:Vse pakete, poslane z res številko za sledenje.ker paket, morate poslati, da bo Carina posodabljanje logistične informacije potrebujete o 2-6 dni.Če je več kot pet dni, ne posodobi informacije o skladbi se nemudoma obrnite na nas.bomo rešiti zadevo v najkrajšem možnem času.po tem, ko ste prejeli paket, še vedno imate kakršnakoli vprašanja, lahko tudi vedno nam sporočilo.Lastnosti: 100% Brand New Visoke Kakovosti Unisex vrhovi za moške/ženske Material: kakovostna Spandex & poliester,Mehko, udobno materiala Rokav: kratek Izrez: Posadke vratu Slog: priložnostne/moda na voljo Velikosti: S-5XL Ladijski promet 1. Predmeti, ki bodo dobavljeni v roku 1-3 delovnih dni po tem, ko smo potrdite plačilo.Prosim, povejte mi, vaš trenutni naslov po plačilu v roku 1-2 dni. 2. Pred naročilom vas prosimo, obrnite na nas, da potrdite svojo prednost pošiljke način.Mi ladje elementov prek China Post Letalom,EMS,DHL.Običajno Express dostava metode, kot so EMS,DHL ponavadi traja 5-7 delovnih dneh.Kitajska je Post običajno traja 10-25 delovnih dni. 3. Včasih bi bilo več, ker je slabo vreme, izguba časa v carinjenje.Zato prosim, počakajte potrpežljivo, če ne prejmete vaš element na čas.Če ne prejmete izdelek v roku trideset dni, se, prosimo, obrnite na nas in potem bom lažje spremljanje to.Plačila sprejemamo plačila preko Alipay,T/T,Western Union,Kreditne Kartice,Moneybookers,Bančno Nakazilo,in druge načine plačila.Če imate težave pri poravnavi plačila,se obrnite na nas za pomoč.Povratne informacije 1. Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratne informacije so za nas zelo pomemben. 2. Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, vas prosimo, da nas pozitivne povratne informacije.Bodite prepričani, da bo storiti enako. 3. Če imate kakršno koli vprašanje za izdelke boste prejeli, prosimo, obrnite na nas preko www.rotary-lent.si Trgovine Manager ali E-pošte in vam bomo odgovorili na vaše vprašanje v 24 urah, med delovnim časom 9.00 do 6.00 uri (Peking Čas) od ponedeljka do sobote.Če ni odgovora v roku 24 Ur, vas prosimo, preverite spam v vaš poštni predal. 4. Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.Bomo poskušali naše najboljše, da bi rešila težave in da ste zadovoljni.Hvala za obrnete gamesalor!Politika Vračanja 1.Zagotavljamo vam, vaše nič tveganja nakup izkušnje tukaj. 2.Trudimo se, da bi služil našim vsako stranko najboljše, kar smo lahko. 3.Povrnili vam bomo vam za izdelke vrnejo v roku 7 dni od vas jih je prejela.Samo okvarjeni izdelek bo na voljo exchange.Celotno vračilo bodo imeli če so stvari vrnile v prvotno stanje. 4.To lahko traja do 7 delovnih dni, za obdelavo vaših vrnitev ko bomo prejeli vaš izdelek.Kupec je odgovoren za vse nadaljnje poštnine.

RM14155112702566181

Vzorec Tipa Tiskanje