Lastnosti: Trajno za uporabo in deluje super. 7 Pisane LED prikazovalnike zelo lepo kristalno.Odličen način, da prikaže vaše najljubše kristalno steklo figur ali figurice nakit, ali kaj v pravokotnik shap dela na baterijo, kot tudi adapter moči.

Specifikacija:

Material: Plastika & Kovin

LED Žarnica Številka: 7

LED Svetilka Barva: 7

Napajanje Način: 3 x AA Baterije(niso vključene) / AC 110-240V Ac

Vrsta vtiča: USB kabel, tako da ga lahko uporabljate kjer koli

Velikost:110 L x 60 W x 40 H

Barva: Srebrna

Teža: 280 g

Opomba:

1.Prosimo, dovolite 1-3cm napak zaradi ročnega merjenja.Prosimo, poskrbite, da boste ne moti, preden boste ponudbo.

2.Barve imajo lahko drugačne kot razlika zaslona, prosimo za razumevanje.

Paket Je Vključeno:

(ne vključuje baterijo)

1 x Crystal Display Znanja Stojalo

1 x USB Kabel

Vidite lahko, da je očarljiv Fant Night Light Svetilka, Stojalo

Naše Prednosti: *Vse izdelke je vodila brezplačno in okolje prijazne *ponujamo vam najboljše blaga s konkurenčno ceno *imamo običajno jih poslali vam ga DHL,UPS,TNT,FeDEX ,zato običajno lahko ga dobil v 5-7 delovnih dni, *bomo pakirani je tudi,da ste lahko dobil je v dobrem stanju, * če pustite sporočilo na www.rotary-lent.si, smo ponavadi odgovor v 1-2 uri,tudi v vikend,smo na delo ,bodisi * meri kristalno darila je toplo vabljeni !Dostava: *bomo pošlje blago na vaš seleted mesto na www.rotary-lent.si,tako pls svetuje, polni naslov,poštna številka,kontaktna oseba,telefon Št.zagotoviti je naslov pravilen! *smo usuallly pošlje dobro v 3-7 dni,in poslali vam ga DHL,UPS,TNT,FeDEX, in tako naprej, tako da boste lahko dobili v 5-7 delovnih dneh,smo lahko pošljete tudi njih, da vas po EMS,vendar je treba dolg dobavni rok, če vam ni nujno,mi lahko tudi pošljete jih na ta način *da bi zagotovili, boste prejeli vaše naročilo z davčna brezplačna, ali veliko manjšo vrednost, davek ob uvozu, Bomo ugotovi kot "Vzorec" ali "Darilo", z nižjo vrednost.Ne nosimo carin ali davkov.Plačilo: Obstaja veliko različnih vrst plačila lahko izberete v www.rotary-lent.si.Predlagamo, DEPOZITNI in plačila s kreditno kartico je tudi varen tako za nas ,potrebuje 24 urah za www.rotary-lent.si za potrditev sredstev, v tem času,za varnost obeh straneh,vam ni dovoljeno, da ladja,in predmetov, ki bodo dobavljeni v 1-2 dneh, ko www.rotary-lent.si potrdila podatke za plačilo .Garancija: Smo garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Če je element, ki je poškodovan, ga lahko vrnete za nadomestilo ali izmenjavo v roku 7 dni po prejemu.Povratne informacije: Vaše mnenje je zelo pomembno za nas. * Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosimo za pomoč, da zapustijo "Pozitivni Feedback" in "5 kot Nalašč Zvezde" za nas, ko boste prejeli vaš predmetov in bomo naredili enako za vas.Hvala vnaprej. *Če vas?re niso zadovoljni z našimi izdelki in storitev, se, prosimo, obrnite na nas in nam da priložnost, da bi našli rešitev.Hvala!Politika Vračanja In Procesa :

*Če niste zadovoljni s prejeto tovora ,iz kakršnih koli razlogov, se boste morali obrniti nam v roku 7 dni od prejema vašega naročila.

*Prosimo, prosimo, obrnite na nas, preden pošljete element nazaj.

*Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in navedite dostave številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš www.rotary-lent.si ID .

*Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi sestavnimi deli in pribor je priložen.

*Vrnitev pošiljke tovorni treba ga plača Kupec

Številka Modela OL 001
Certificiranje CCC
Garancija 12 monthes