Vrh Kakovosti Kašmir Volnene Plašč Preplete Resnično Jagnje, Volne, Krzna Priložnostne Hooded Ženske Volne Mešanice Coats

Ena Velikost : oblačila dolžina 63 cm , prsi 122 cm , rokav dolžina 62 cm

O Ladijski

1. www.rotary-lent.si Standardna Dostava in China Post Zraka Parceli (1) potrebuje približno 12 do 45 delovnih dni na cesti za večino držav. (2) Za Rusijo, Prosimo, izberite www.rotary-lent.si Standardna Dostava .Bo prišel fastly.Kot ponavadi , o 12-38 dneh lahko prišli .In pls ne preklicati naročilo, ko package na dostavo.Pls pustite polno ime. (3) Za Brazilijo stranke , v 35-90 dni, lahko prejeto blago je običajno . 2. DHL in EMS , www.rotary-lent.si Premium Dostava (1) Nekatere države, DHL storitev, je dobro, nekaj EMS je bolje, pls, odločite, kaj vam je všeč, če DHL, potrebujete 4-9days, da pridete. (2) Nekatere države, EMS, je dobro, ampak za Rusijo stranka, pls izbere EMS samo, ne DHL, FEDEX, TNT in drugih. (3) Za Rusijo , Prosimo, izberite www.rotary-lent.si Premium Dostava .Bo prišel fastly.Kot ponavadi , o 15-22 dneh lahko prišli .

O Ladijski

Zgodba Blagovne Znamke

PLES KRILA blagovne Znamke Prvotni Načrt Za Odnos do Življenja .Ko Ljudje Nositi Oblačila, Ki Smo Design, Kot Plemenito, Bleščečo Metulj Je Plesala V Množici.Osredotočamo Le Na Original, Luksuz, Visoki Kakovosti Clothinge zgodbo vaše blagovne znamke, vključno z vzpostavitvijo in razvojem roki, mejniki, itd.

Rokav Dolžina(cm) Polno
Vrsta Svoboden
Ovratnik Hooded
Rokav Slog Redni