Vrata prtljažnika Vstavite Črke za Ford Ranger 2019 2020, 3D Postavljeno & Decals Črke, vrata prtljažnika Emblemi (Black)

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 22px; font-family: 宋体; } #izdelkov desc { width: 100%; višina: 209px; } #description { width: 100%; višina: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; višina: 50%; } .ui-polje-naslov { height: 30px; font-size: majhna-15 px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-sidro: dedovanja; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-polje-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { širina: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

NAREDITE SVOJO ZA RANGER izstopajo OD ostalih: 3D postavljeno vrata prtljažnika črke so izdelane posebej za vrata prtljažnika za Ford Ranger 2019 2020. Matte black vstavi ujemajo z barvo na prednja maska in zadnji odbijač, to naredi vaš tovornjak videz boljši in privlačnejši.

3D POSTAVLJENO vrata prtljažnika ČRKE: vrata prtljažnika črke za Ford Ranger 2019 2020 dvigne črke in so izdelani iz kakovostne ABS in opremljena z lepo globino, ki se prilegajo v vrata prtljažnika, čitljivo popolnoma in vztrajno.KAKOVOST TRAK, DA ČRKE STOJIJO TUDI: Vsako pismo, opremljeno s kakovostnim trakom na hrbtni strani, ki omogoča vložki za Ranger vrata prtljažnika imajo zelo dobro, tudi v dežju in avto opere.Spremembe na zadnji strani za Ranger na dober način!

ENOSTAVNO IN HITRO NAMESTITEV: Samo čisto zmanjšujejo prostor in držijo se vstavi na vrata prtljažnika, vse instalacije traja približno 5 minut, to je res enostaven za namestitev črke.Nasveti: Samo poskrbite, da vse, kar se vrstijo pred potisnete navzdol trdno.Fenomenalno Značke: 3D postavljeno design, z zelo lepo beefy črke, ki se ujemajo z vašo za Ford Ranger, vrata prtljažnika, ustvarjanje kul vrata prtljažnika ""

Visoka Kakovost: poslovite od poceni tradicionalno slabše plastične črke.Naša vrata prtljažnika črke vgrajene v 3D spoznal z lepilnim trakom, trajno konča upira izginja pred sončno svetlobo in druge težke vremenske razmere.ustvarjanje stroškovno učinkovito plating dodatki.

Ne Dae Tuck: Če je pripravljen, da odstranite značko črke, ki jih s toplotno pištolo za mehčanje lepilo in z nekaj mehkega, kot laksa na posebno lepilo, ki se od vrata prtljažnika ne obstaja način daing barve.Končno čiščenje ostankov lepila, uporabljajte mehko mikrovlaken brisačo in goo ni več.

Vprašanja, Ki Jih Morda Skrbi, Preden Kupite:

Q: Bi bilo težko/funky/zapletena za namestitev?

A: Enostavno za namestitev v 2 minutah:

Korak 1: čiščenje vrata prtljažnika temeljito z alkoholom drgnjenja nato wipingwith suho brisačo, da odstranite prah, pesek, maščoba, umazanija voska in olja.

Korak 2: Zmanjšanje vsako črko in uporabi črke, ki posamično na vrata prtljažnika.To je bil le lažje rokovanje, kot da poskusite in uporabiti celotno predhodno razporejene predlogo.Težko pritisniti na decals po namestitvi.zdaj Vaš Tovornjak izgleda izstopajo!

Q: Bi ostanejo na ali sodijo off kmalu?

A: vrata prtljažnika vstavite črke iz Cinkove zlitine in lepilo.Trmast in držite gor močna, ne glede na temperaturo.Brez skrbi, tudi, da bo z avtopralnica!

Barva: Črna

Material: ABS

Vsebina Paketa:

1 * Vrata Prtljažnika Vstavite Črke"R", "A", "N", "G", "E", "R")

Samo zgoraj paket vsebine, drugih proizvodov, ki niso vključeni.

Opomba: Lučka za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.

O Nas

Nudimo dober izdelek, z najboljšo ceno,zagotavljamo podporo Debelo/Drop Shipping Order

1. Za Padec Ladijskega prometa naročilo, prosimo pripombo"dropshipping, da" bomo, da ima prednost.

2. Za Veleprodajno/Padec Dostava za naročila, če imate kakršnekoli ideje o ceni ali paket,kontaktirajte nas vnaprej,vam bomo najboljšo storitev za izpolnitev vaše zahteve.

O Plačilu

Če izpolnjujete vse težave pri sprejemanju plačilom, prosimo, kontaktirajte www.rotary-lent.si v Servisni Center za Stranke prosimo za pomoč:

O Pošiljk

1.Bomo poslali naročila ASAP v roku 2-5 dni(razen vikendi in nacionalni prazniki) ko je vaše plačilo je običajno konča.

2.Prosimo, vpišite vaš celoten naslov za dostavo s pravilno telefonsko številko in poštno številko, še posebej Rusija in Belorusija kupci, prosimo, potrdite vaše polno ime.

3.Prosimo, upoštevajte, da ne bomo odgovorni za carine.Prosimo vas, carinjenje sami.

4.Nudimo tako post dostava in express shippings.Za večino držav, post dostava traja približno 25-35 delovnih dni, in več, za nekatere države, kot so Brazilija, Peru.

Express dostava vključila DHL, EMS, www.rotary-lent.si Premium Dostava in Posebne Linije, kot Aramex.To traja približno 7 dni.(To bo zamude, če je vaša država izpolnjujejo nekatere težave,Delavec stavke,vreme problem in tako naprej.)

O poprodajnih Storitev

Smo zanesljiv prodajalec in imamo strokovno poprodajne storitve za vse naše navade.Če obstaja kakršno koli vprašanje o da,prosimo, obrnite na nas vnaprej ,mi bo vedno tukaj, dokler ne boste dobili vesel odgovora.

O Povratne Informacije

1. Prosimo, preverite paket in elementa, ko boste dobili skrbno, da poskrbite, da ni nobenega problema.

Nalepke Umestitev Celo Telo

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left;