Aipo Moda Dvojno Interlayer z Ogledalo Kovin, Kontaktne Leče velja za Komplet Škatla z Dvojnim Namenom Usnje Obravnavi Očala Primeru N9

Opis:

Park barve: črna,rdeča, modra

Velikost appr: 158 * 74 * 50mm

smo ponavadi ga pošljete razvrstan barv, če imate posebne zahteve, pls povej nam, ko oddate naročilo, hvala

Podrobnosti:

Dostava podrobnosti:

Če imate kakršnakoli vprašanja , prosimo, da nas kontaktirate preko Trgovine Manager ali E-pošti.

Plačilo

Element je cena ne vključuje nikakršnega davka/dolžnost.Kupci, ki so odgovorni za morebitne carine, če se uporablja za podrobnosti se, prosimo, preverite to iz vašega politiko države.

Dostava Prednost

1.Podpiramo Fulfilllment za www.rotary-lent.si.In brezplačna dostava na Kitajsko skladišče.

Z Fulfilllment lahko: sledenje naročil od različnih dobaviteljev po vsej Kitajski, preveri naročil na centralno skladišče, in združevati naročila v eno stroškov-zmanjšanje mednarodne pošiljke.To je vse na spletu, prihranite čas, denar in energijo!

Prosimo, izberite primerno prometnega načrta za vašo pošiljko.

Dostava compay

Predvideni Čas Dobave

FedEx

2-10 dni

Post

14-30 dni ali več

Izpolnitev s www.rotary-lent.si

a>Pospešijo

b>Standard

c>Ohranjevalnik zaslona

3-8 dni

6-17 dni

8-23 dni

Pišite nam, če niste prejeli parcelo v 30 dneh od datuma, ko ste izvedli plačilo.Bomo stik z našim ladijskega zastopnika, da preverite, ali je parcela je bila izgubljena ali podpisali so ga drugi.Mi bi zagotovo vam zadovoljno odgovor.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vrne

1.Če niste zadovoljni z nakupom, si lahko izmenjujete element.Kupec je odgovoren za vse nadaljnje poštnine.

2.Kupec se mora obrniti nam v roku 7 dni od vročitve, če želijo na izmenjavo v okvari ali nepravilno poslani predmeti.

Feeback

Mi bi pustil pozitivne povratne informacije, in cenimo vaše pozitivne povratne informacije.

Če ne boste zadovoljni, se lahko obrnete na nas najprej se bomo po najboljših močeh, da prizadevanja za reševanje kakršnih koli težav.Povratne informacije so prodajalec, ki je življenje, vas prosimo, ne puščajte negativne povratne informacije, ali so nevtralne povratne informacije preden smo se odzove na vas!

Najlepša hvala za vaše razumevanje in sodelovanje!

Poslovni čas

08:00-12:00,13:30-17:30 (GMT-8) , ki ne vključujejo nedeljah in praznikih.

Prilagajanje

Če želite, da težko očala primerih več kot 600 kos/model, vas prosimo, da nas kontaktirate preko Trgovine Manager ali E-pošti.

Blagovna Znamka aipo
Vzorec Tipa Trdna
Številka Modela FZ015
Spol Unisex