Stimulacijo ščegetavčka Vibrator Moški Zamudo Izliv Penis Prstan Sex Igrača za Nekaj Moških z vibriranjem Petelin Obroči Odraslih Izdelki

Lastnosti: popolnoma nova in visoke kakovosti Zelo elastične, udobne za nošenje

Tehnični podatki: Napajanje: vgrajena litij baterija, polnjenje prek kabla USB Mode: 12 Vibracije Način(daljinsko upravljanje različica), 7 Vibracije Način(brez daljinskega upravljalnika različica)

Material: Silikon Barva: Črna, Vijolična

Velikost: Kot na sliki

Zasebnost Zagotovljena: Vaša zasebnost je zelo pomembno za nas.Privzeto ime na paket "Key ring"(vse druge zahteve, prosimo, pošljite nam sporočilo), in s svojo diskretno embalažo lahko nakupujete zaupanja, edina oseba, ki ve, kaj je znotraj paketa vam!

Package Seznam: 1 x Vibracijska Petelin Obroči

Ne dropshipping ?

Da,delamo.Če imate kakršno koli vprašanje, prosimo, obrnite na nas.

Proizvodnja Materiala Za Varnost?

Vsi izdelki so 100% čisto nova, učinkovita in natančno preveriti pred pošiljanjem.

Ko je paket poslan?

Bomo pošlje naročilo v 5 delovnih dneh.Čas dostave je različno po različnih državah in bodo vplivali na vreme, prazniki in tako naprej.Če bi ne prejel v izjavljam, čas, se, prosimo, obrnite na nas.

O tem, kako vračilo?

Celotno vračilo če izdelek ne ustreza opisu ali poškodovan.

Če obstajajo kakršne koli druge težave , Kliknite na Pomoč

Da,delamo.Če imate kakršno koli vprašanje, prosimo, obrnite na nas.

Proizvodnja Materiala Za Varnost?

Ko je paket poslan?

O tem, kako vračilo?

Celotno vračilo če izdelek ne ustreza opisu ali poškodovan.

Če obstajajo kakršne koli druge težave , Kliknite na Pomoč

Spolnost No
Vrsta vibracijska petelin obroči
Material Silikonski