10pcs/veliko, Včasih sem samo iskal nasmeh in rekel, da sem vedel, da si bil ti, disk čar iz nerjavečega jekla Memorial čar obesek 20 mm

♥♥♥♥♥ Postavka Podrobnosti ♥ ♥♥ ♥♥

• Material: nerjaveče jeklo

• Barva: srebrna ton

• Velikost: 20 mm

DOSTAVA

Pozornost, Prosim!smo mednarodno prodajalec iz Kitajske celine.PROSIMO, BODITE POTRPEŽLJIVI!Smo ponavadi ponujajo standardne mednarodne letalom.Lahko bi približno 10 do 25 delovnih dni za dostavo.Vendar, če je vaš skupni znesek presega $299,obljubimo, da bomo pošiljanje blaga, ki ste ga FEDEX, TJ.Če imate kakršno koli vprašanje ali kakršno koli posebno zahtevo, prosim, obrnite na nas.bomo odgovoriti v 24 urah zaradi časa, razlika med nami.

Prevoznik Ime

Oceno Časa, ki je v Tranzitu

Sledenje Storitve

DHL

Približno 3-5 dni

www.dhl.com

UPS

Približno 3-5 dni

www.ups.com

EMS

Približno 5-7 dni

www.ems.com

Kitajska Post Zraka

Približno 15-25 dni

www.intmail.183.com

HKPOST

Približno 15-20 dni

www.hongkongpost.com

Če potrebujete kakršne koli ugodne cene, hitro dostavo, dobrodošli, da nas kontaktirate.

OPOMBA: Kupec bo odgovoren za davke ,carine in druge dajatve, med dostava !Vsi predmeti morajo biti dobavljeni www.rotary-lent.si preveriti naslov.

POGOJI PRODAJE

Če niste zadovoljni z postavke iz katerega koli razloga, lahko ga vrne v prvotno stanje v roku enega tedna po prejemu.poslali vam bomo celotno vračilo skupaj z ladijskega stroškov takoj, ko bomo prejeli element.Vendar je kupec moral plačati za povratni prevoz.

Pogosta VPRAŠANJA

Vprašanja

Ali vam je združevati naročila?

Da, lahko združevati naročila tako, da boste le morali plačati enkratno.Prosimo, kontaktirajte nas, preden boste plačali, če boste potrebovali, da storitev.

Ponujate padec ladijskega prometa?

Da, delamo.Mi bomo poslali vaše stranke, naslov za dostavo, ko kraj, da

Ali se strinjate prilagojene izdelke?

Da, delamo.Potrebujejo samo slike in vzorci.

Ali ladja mednarodno?

Da, mi ladje po vsem svetu

POVRATNE informacije

Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da so naši poslovni razvoj, smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.To bo vzemite si 1 minuto.Hvala! :) Če ste arenot zadovoljni z izdelkom in storitvijo,prosimo, prosimo, obrnite na nas pred odhodom koli negotive in in neutralfeedback.Bomo poskušali naše najboljše, da prepričajo.Hvala! :)

Naša Tovarna se nahaja v Yiwu, Zhejiang, znano kot "Blago Raj za Nakupovalce".

Trenutno Drži poslovno filozofijo "stranka najprej oblikovati naprej" in načelo "kupec na prvem mestu", zagotavljamo kakovostne storitve.

Vrhunsko Kakovost in Razumne cene so naše glavne prednosti, da naše izdelke bolj konkurenčni na mednarodnem trgu.

Material Kovine
Kovine Tipa Nerjaveče Jeklo
Blagovna Znamka yaolu
Številka Modela D3045