Opis: Material: Aluminij zlitine Združljivi modeli: Za insta360 Enega R X Gopro Max Gopro Hero 8 7 6 DJI Osmo delovanje Fotoaparata.Prosimo, upoštevajte, Ko je več možnosti, ki se pojavijo, ko kupite izdelek, se obrnite na sliko možnost, Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na službo za stranke.Bodite previdni, da izpolnite prejemu informacij natančno.Kupec v Rusiji mora izpolniti polno ime.To je dostava zahteve.Spoštovani kupci, prosimo, preberite izdelek možnosti v času nakupa.Če ne razumete, se, prosimo, obrnite na prodajalce storitev za stranke.Hvala, ker ste.

Namestitev pokaœite sliko:

Plačilo:

1 - Plačila, mora vložiti v roku 7 dni po oddaji naročila, v nasprotnem primeru bo naročilo neveljavno ali preklicano s sistem.

2-Ponavadi www.rotary-lent.si traja 24 ur, da preverite in potrdite plačilo.

3-Če plačilo ni na voljo ali neveljavna, bo vaše naročilo zaprta za sistem.

Po meri, Davčne in Dolžnosti:

1 - Vse države imajo različna pravila, prosimo poskrbite, da izdelka nimamo nikakršnih omejitev v vaši državi, preden jo kupite.Kupci, ki so odgovorni, če se izdelek vrne ali držite za kupce po meri za omejitve razlogov. 2 - Če je izdelek potrebujejo posebne listine v vaši državi, ali je treba opisati z določeno vrednostjo, prosimo, zahtevajo v napreduje.Dokumentov, kot so račun, itd., ne bodo poslali z package razen če je bila zahteva kupec.

3 - Izdelek, cena ne vključuje uvozne dajatve ali katere koli dodatne pristojbine.Kupec je odgovoren za jasno po meri in plačati pristojbino, če bremenijo kupca državi.Vendar vam lahko pomaga, da kupci, ki zagotavljajo proizvoda računa, ali kateri koli drugi dokument in informacije kupci morali jasno po meri, zato, prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate.

Dostava:

1 - Vse izdelke, ki bodo pregledani, pakiranje in ladje v 2-4 delovnih dneh po tem, ko je plačilo potrjeno.

2 - Vse številke za sledenje trajalo nekaj dni, da se pojavi na spletu po ravnanje čas.Pozneje so lahko spremljali v : www.17track.net

3 - International shipping ponavadi traja 25-60 dni.Veliko dejstev, kot so slabo vreme, po meri ali prodaje vroče sezone itd, lahko povzroči zamudo.Če je vaš paket je predolgo za dostavo.Prosimo, obrnite na nas in pomagali vam bomo preverili, kaj se je zgodilo z vaše paket.

4 - poskrbite, Da boste opravili vse podrobne informacije pravilno: Kontaktna oseba (ime in priimek za Rusi), naslov, poštna številka in telefonska številka.Pripravimo paket s podatki v redu.Kupci, ki so odgovorni za nedostavljeno paketov, če kateri koli od informacij, ki je bilo narobe.

5 - Paketov ni mogoče poslati na drug naslov, kot je naslov v redu.Ne moremo spremeniti naslov informacij.

MI LAHKO POMAGA, DA NAŠE STRANKE

Če kupec odprt spor ali pusti negativne povratne informacije brez nas vnaprej, vam ne bo poprodajne storitve, in kupci, ki se bo dal na črni seznam.Za scammers zagotovili bomo vse dokaze in jih poročajo www.rotary-lent.si, kar bo imelo za posledico kupca začasno ali trajno izključen račun.

Odpovedi in povračila

1 - Naročila lahko le prekliče pred paket je ročaj za shipping company.

2 - Ko je izdelek že poslal, da jih ni mogoče preklicati več.

3 - Za preklicana naročila in nadomestila www.rotary-lent.si ponavadi traja 1-2 tedna, da bi vračila kupec.Čas bo odvisna v kakšno plačilo, ki ste ga izbrali za plačilo.Lahko preverite vračilo čas v naslednjih link.http://activities.www.rotary-lent.si/adcms/help-www.rotary-lent.si-com/receive_refund.php

Snop Snop 1
Material Aluminij
Vrsta Okostnjaki & Okvirji