Značilnosti:

H. 265X tehnologija v Oblaku za Shranjevanje Notranje Varnosti P2P WIFI IP Kamera 1080P Kakovost WIFI IP Kamera, podporo night vision 10 metrov IP Kamera Podpira Onvif, da compatibel s tretjimi je NVR za snemanje Soud Alarm--Ko kamera zazna gibanje, zaznavanje, camera bo oddajajo velik zvok prestrašiti off vlomilca.Moton odkrivanje alarm snemanje s pametno predvajanje,pritisni in notofications Podporo 2.4 G Wi-Fi, Brezplačen P2P Cloud Storitev pritisni in alarm, da smartphoen preko APP "ICsee" ali "XMEYE" Podpira dvosmerni Audio z šumov WIFI IP Kamera Podpira TF-Card za shranjevanje Max. 128G Mikro SD Kartico ( NI VGRAJEN)Podporo Pametni Telefon APP remote control in tudi podporo CMS Programske opreme.

Večino Vrstnem Redu:

Če morate kupiti več KAMER, se obrnite na nas za POPUST.

Pošiljke:

1. Postavka, ki bodo dobavljeni v roku 3-5 delovnih dni.

2. Čas Dostave:

----Preko Express: na Splošno 3-10 delovnih dni.

----Po Zraku Pošta: Splošno 10-30 delovnih dni.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov naj se ujema vaš naslov za dostavo.

4.STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

5. Mi ne zagotavljajo, čas dobave na vse mednarodne pošiljke zaradi razlik v carinski obračun časi v posameznih državah, vendar bomo potrudili, da jim sledite, dokler ga prejeli embalaža uspešno.Imate naše besede.

6.Prevozni stroški ne vključujejo nobenih uvoznih davkov, in kupci, ki so odgovorni za carine.

7.Naš cilj je, strank zadovoljstvo.

Garancija in Vračilo kupnine:

1.Ponujamo tudi 12-Mesečno brezplačno vzdrževanje.Pošljite nazaj k nam, vam bomo ponovno poslali vam dobro ali novo !!

2.Pred vrnitvijo artiklov, prosimo, potrdite, povratni naslov in logistika način z nami.Po daš elemente logističnega podjetja, prosimo, pošljite nam številko za sledenje.Takoj, ko bomo prejeli elemente, bomo popravilo ali zamenjavo jih ASAP.

3.Povrnili vam bomo, če boste vrnete elemente v roku 15 dni od vašega prejema elementi iz kakršnega koli razloga.Vendar je kupec poskrbeti, da predmeti, ki se vrača v prvotno stanje.Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili, bo kupec je odgovoren za takšne škode ali izgube, in ne bomo kupcu dati polno nadomestilo.Kupec poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.

Kupec bo odgovorna za poštnine, da se vrnete elemente.

Storitve Za Stranke:

1. Zagotavljamo vam, da so vsi naši elementi so ", kot je navedeno" v svoje opise.Prizadevamo si za 100% zadovoljstvo strank na vsaki prodaji smo skupaj.

2. Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.

1* 2MP, WIFI IP Kamera

Tehnologija Infrardeči
Stiskanje Video Format H. 265
Namestitev Zgornja meja