Spremenljivka Prekrivni Brušen Nikelj Kabinet Tečaji Self-Zapiranje Obraz Gori Zlato Tečaji za Omare Black Tečaji Vrat 5Pairs

Paket vključuje:

* 5 Parov Tečaji = 25 kosov tečaji

* 2 X Vijaki za vsak tečaj

Značilnosti:

★UKREP: 5Pairs(10 Pack) za Samozaposlene zapiranje,Prekrivni Tečaji,Center-za-center Luknjo za Vijak Razsežnost za Tečaj Krilo, Ki Vijake na sprednji Okvir je 2-1/8". ★KOVIN: Končal v Ravno Črno.Iz 1,5 mm Debele Pločevine, Dobro Gradnje in Trajnosti, imajo Lahko Boljšo Zaščito. ★KAJ BOSTE DOBILI: Boste Prejeli 5 Pack Tečaji, Vsi Vijaki so Potrebni za Namestitev, in Ujemanje Blazine. ★USTREZNO PODROČJE uporabe: Pogosto Uporablja v Pohištveni Strojne opreme, ki se Uporablja za Določanje Vrata ali Okna, Super Zamenjava za Poškodovanega Okovja.Dogovor za Preoblikovanje Koli Kuhinja, Kopel, Doma ali v Pisarni. ★DENAR NAZAJ GARANCIJE: Če Obstaja kakršen Koli Problem, vas Prosimo, da Nas kontaktirate, Bomo Povračilo Vsak Cent Svojega Denarja ali Vam Zamenjavo.

Ogledate si lahko podrobnosti v naslednja slika:

Več izdelkov, ki vam bodo morda všeč

O Ladijski ponujamo standardne dostave, način za ZDA stranke, ki običajno traja 7-15 delovnih dni, da pridejo.Mi ladje pakete s številko za sledenje za vse države,prosimo, dovolite 2-4 tedne, da poda, če paket ne prejme v 4-5 tednih, se obrnite na nas.Bomo poslati ali nadomestilo za vas.Brazilija, Argentina, Izrael, ruske Federacije in Ukrajine stranke vljudno prosim, počakajte za nekaj tednov (običajno okrog 40-55 delovnih dni).O uvozne dajatve, prosimo, preiskave lokalnem po meri za podrobnosti,je, ki niso vključene v ceno in ladijski promet pristojbina.

O Napovedi lahko nudimo povračilo denarja, in zahtevo za vračilo je na voljo samo, zahteve najkasneje v 15 dneh po pošti prejeli &vrnitvi predmeta kot v enakem stanju, kot ga je prejel.Nudimo vračilo če je predmet, ki je razdeljeno na njegov prihod, vse, kar morate storiti je, da nam pošljete jasne slike za prikaz prolem.Neustrezne razmere morajo biti opazil v roku 7 dni po dobavi.Za Vse, ki Niso prodajalec napako razlog, kupec mora plačati za ladijski promet pristojbina za zamenjavo ali ponovno odpremo.Pridržujemo si pravico, da zavrne vsako vrne ali nadomestilo za objektivnih razlogov.

Storitve za stranke Smo res v ponos, ne samo na pestrost izbire na voljo, vendar tudi na raven storitev za stranke imamo v ponudbi.Naša izkušena ekipa so na voljo ponedeljek - petek usmerjanja ali svetovanja.Prosimo, pišite nam prek www.rotary-lent.si sporočilo.Vam bomo odgovorili na vsa sporočila v roku 24 ur od ponedeljka do petka.Če pošiljate e-poštna sporočila, ki nam bo običajno odgovor v enem delovnem dnevu.

O Povratne informacije vas Prosimo, da nas je 100% pozitivne povratne informacije po imaš naših izdelkov, bomo cenim za to.Če imate kakršne koli težave z našo predmete, se prosimo obrnite na nas.Bomo poskušali naše najboljše, da se odpravite težave, smo prepričani, da je komunikacija je boljši način, da rešite problem in da se boste počutili zadovoljni z nakupom.Upamo, da vam bo stik z nami najprej, da bi dobili boljšo rešitev, namesto da pusti negativne povratne informacije, ali odprite sporov.

SCH30BB Samozaposlene zapiranje Kabinet Tečaji, napol skritega,spremenljivka prekrivni tečaji
Značilnosti Lepilo mehko okrogle blazine, da se vrata iz loputanje glasno.
Design&Style Težka Trdno konstrukcijo,Sodobne Evropske
Vrsta Pohištveni Ročaj & Bunka
Količina Vsak par, ki prihaja z 2 kosa tečaji
Blagovna Znamka Goldenwarm
Vijaki Vse Gori Vijaki in Mehko Krog Blazinice Vključeni,enostaven za namestitev.
Slog Evropske
Certificiranje NOBEN
Smola-vrsta Specifikacije Drugo
DIY Dobave Kovinarstvo