Material: Silikonski Elastični

Dimenzije: premera 32mm * višina 45 mm

Dostava: Dostava Po pošti air mail ali ePacket Načini Plačila: 1.Sprejemamo plačila preko www.rotary-lent.si tukaj. 2.Obstaja veliko različnih načinov plačevanja na voljo na www.rotary-lent.si kot so kreditne kartice, v realnem času banka prenese, brez povezave plačila (nakazila in Western Union).Lahko izberete način, ki je najbolj primerno za vas.Zaščititi svoje interese, bo tvoje plačilo začasno ki jih www.rotary-lent.si, in ne bo izdal, da se prodajalec, dokler se ne prikaže vaš red in so zadovoljni z njim.PROSIMO, UPOŠTEVAJTE,: LADIJSKI NE VKLJUČUJE DAJATEV, LOCATL DAVKOV ALI DRUGIH UVOZ PRISTOJBINE.Politiki Vračila/Povračila: 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 10 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni,se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM! 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš www.rotary-lent.si ID. 3. Naši izdelki so neposredno iz tovarne, ni sredi človek, brez visokih mark up, tako smo lahko zagotavljajo kakovostne izdelke po zelo konkurenčni ceni.Poleg tega vam bo dal popust, če ste dali veliko miru. 4. Povratni prevoz stroške plača Kupec.Povratne informacije: Ker je vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša podjetja je razvoj, ki smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne 5 zvezdic povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.Če niste zadovoljni z našim izdelkom ali storitvijo, prosimo, ne oklevajte v stik z nami, pred tem, da ne pozitivne povratne informacije ali spor,bi rešili težavo v najkrajšem možnem času.To bo vzemite si 1 minuto.Najlepša hvala :)

Vrsta Sladoled Maker Deli
Velikost 32*45mm
Pečat Cev za stepalnik palico Da,
Za Soft Sladoled Stroji Guangshen Carpigiani Goshen Astronavt OceanPower lisong in tako naprej
kraj izvora Guandong, Kitajske (Celinska)
Material Silikonski
Blagovna Znamka starland
Številka Modela BJ BQL
barve Bela

Pred kraj, da, prosimo, povejte nam svoje model stroja za zamenjane rezervne dele potrditev vnaprej.Hvala, ker ste. Silikonski Elastični Rokav Tesnilni Obroč Rezervni Del Pečat Cevi, Mehke Ice Cream Pralni Dodatki Material: Silikonski Elastični Dimenzije: