XITUO Kuhar Nož Japonska Damask Visoko Ogljikovega Jekla Nož Prazno DIY Rezilo Brez Ročaj Kruh Nazobčan Rezanje Cleaver Gyuto Orodje

opis izdelka

➤XITUO Damask Kovane Nož

➤Zelo ostrimi robovi nož ima ostre robove in prilagodljiva rezila, ki omogočajo rezanje, rezanje in rezanjem lažje.Postanite mojster v kuhinji, in to vam bo pomagal hitro ročaj koli kuhanje naloga.Bo šel preko vseh drugih orodje v vaši kuhinji!Vas bo zelo zadovoljen z ostrino rezila.Krep rezilo ima anti-stick lastnosti.

➤ Zmeljite, rezina ter kocke z brezobzirno učinkovitost.

Izdelana tako, da ustrezajo rezanje tehnike, ki jih uporabljajo profesionalni Japonski kuharji,

noži prinese kulinaričnih obvladanje za vsako kuhinjo.

➤ Ročaj je popolnoma uravnotežen.

To zunanja oblika skrite tang z ročajem koncu skp vključeni.

Lahko bi nož ročaj

Kateri slog želite, da pripada tebi

Proces ustvarjanja je zelo vesel!

➤ Idealno darilo

Ustvari po meri ročaj in predstaviti kot darilo za najboljši kuhar v družini.

Ali kupite za vaš prijatelj ali družinski član, ki ljubi, tesarstvo ali lesnoobdelovalnih strojev.UPORABA IN vzdrževanje: ne za sekljanje kosti; ne uporabljajte na trdih površin, kot so granit, strešnik, ali steklene deske za rezanje; pranje z roko, z nežnim jed milom, sperite in suha z dishcloth; izostriti z whetstone pod kotom 15 stopinj.

XITUO Nož, zaradi Česar Prazno – ugotovite, najboljši nož ročaj material, ki ustreza vašim potrebam!

Izkušnje so nas naučile, da nič ni, kot kopati in prvi koraki.Tudi, če še nikoli niste naredili nož, preden lahko poskusite vaša posebna znanja s enostavna ali celo surogat orodja!Vznemirjenje carving, brušenje, oblikovanje, in odbojnih svoje ročaj je neverjetno izpolnjuje.Biti ponosen na to, kaj lahko ustvarite tudi, če je končni rezultat je manj kot odlično.Nož Damask Kuhar Nož prazno prihaja z rezilom prazno le, omogoča oblikovanje-it-yourself ročaj iz materiala po vaši izbiri.Prosimo, upoštevajte: to je oster nož brez ročaj, to je zelo dober nož materiala Ustvariti edinstven nož, ki pripada vam.Začeli odkup tukaj.

>> Kaj je informacije o vašem podjetju?XITUO Trgovsko Podjetje je ustanovljeno leta 2006 in se nahaja v Yangjiang City, Kitajska.Imamo lastno tovarno, dodatne opreme in strokovne ekipe.Specializirani smo za proizvodnjo strojne opreme, orodja, še posebej, kuhinja orodja.Veliko let proizvodnje izkušnje, bi nas bolj pozorni na kakovost izdelkov in storitev za stranke.Dobrodošli v iskanje blagovno znamko XITUO. >> Kaj je storitev in upravljanje koncept? "Ugled Prve, Strankam Predvsem" je cilj naših storitev. "Poudarek na inovativnosti, doseganje odličnosti" je naša upravljanje koncept. >> Kakšni so načini plačila?Trenutno platforma podpira kupci preko kreditne KARTICE (RMB kanal in dolar kanal), WebMoney (WM), TT nakazila, western union nakazila, Qiwi denarnice, Boleto, SOFORT Bančništvo ,itd. >> Kdaj lahko odgovorite mi?Online ure: od ponedeljka do sobote od 8:30 am 6:00 pm GMT+8. >> Lahko sem debelo vaš izdelek?Da, lahko.Če morate kupiti veliko število nožev, prosimo, obrnite na nas.Smo jim lahko zagotovi, da si s veleprodajne cene. >> Kaj je v paketu?Uporabljamo več plasti šuko membrana notranjost, in nato uporabite polje zunaj, ki zagotavljajo blago iz različnih zunanjih poškodb. >>Kaj so ladijski promet podrobnosti? 1) Hong Kong Post air mail, Swiss Post air mail in Nizozemska Post air mail, so naš glavni način dostave.Ki jih bomo izbirajo glede na kupca, naslov in lokalne običaje uredbe. 2) Smo ladja predmete v 1-2 dneh od plačila potrdijo z www.rotary-lent.si se lahko podaljša ustrezno v času praznikov.Po odpremo, zagotavljali bomo številko za sledenje za vas, da sledite parceli. 3) Prosimo, preverite, ali je naslov pred plačilom.Če želite spremeniti naslov, nas kontaktirajte v roku 24 ur po plačilu.Če je bil paket poslala, tega ni mogoče spremeniti nobenega več. 4) TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik, lokalni pošti in drugih dejavnikov, zlasti počitnice in težke prometne sezone, prosimo, bodite potrpežljivi. 5) Če je nakup zaščito čas je blizu konec, da ni prejel blago še, prosimo, da nas kontaktirate, da se razširi. >>Kaj je po-prodajne garancije?Pišite nam, če te težave pride po prejemu blaga: Ne prejema blaga; Carinski odbitki; problemom Kakovosti proizvodov; Izdelek ne ujema z opisom.Ko se obrnete na nas, bomo odgovor in se ukvarjati z njim v roku 24 ur.Potrudili, da vam zadovoljivega odgovora.XITUO ekipa želim vam srečno nakupovanje!

Material Damask Jekla
Uporablja Kuhinja Kuhar zamrznjene Santoku Cleaver Rezalnik za Rezanje Filetiranja Zrezek Uti
Ostrina Britev Ostrih
Kovine 67 plasti Japonski VG10 Damask Jekla
Številka Modela DMSDP-007
Nož Vrsto Kuhar Noži
Funkcija Gyuto Kiritsuke Britev Ostrih Kuhinja, Kuhanje Ročno Orodje Pribor
Primerno Mesto, Domači kuhinji, hotel, restavracija, darila
Ime Nož Prazno DIY Rezilo
Drugo Brez Ročaj Kruh Nazobčan Nož Za Rezanje Nakiri Cleaver Gyuto Knif
Certificiranje SGS
Pakiranje Natlačen
rezilo kuhinja kuhar damask jekla nož prazne fiksno rezilo
Trdoto 60 61 HRC
poklic dropshipping, Reseller, trgovina na debelo, strank in Logotip prilagajanje.
Prevoz letalski prevoz
Velikost 9/8/7/5/3.5 inch
Vrsta Noži
O XITUO Debelo proizvodnja in prodaja različnih Damask, visoko-kakovostni razred stainle