Opis Izdelka

- 2-Žica 0-5KΩ Potenciometer

- Iskanja Partnerja Priključek Na Voljo

PB-6 tehnični podatki:

- Model: PB-6 (ne original CURTIS izdelek, ki ga Kitajski proizvajalec)

- Iz nerjavečega jekla z vgrajenim microswitch

- V potbox je plin, v EV

- V potbox pove krmilnik, koliko vnos potrebnih za krmilnik

- V potbox je vzvod roko je pritrjena na obstoječe plin kabel.

- Izhod signala: 0-5KΩ (BI potenciometer P270-033B)

- Namenjen-desni delovanje

- Enostavno in zanesljivo strukturo za težka okolje

- Iskanja partnerja priključek je vključen

- Dimenzije: 102 mm x 60 mm x 52 mm

- Neto teža: 0.35 kg (z iskanja partnerja priključek)

P270-033B Specifikacije:

- Model: P270-033B potenciometer

- Proizvajalec: DVO / TT Elektronika PLC

- Izhod: 0-5kΩ ohmov

- Tipične aplikacije: throttles finančne participacije delavcev-005 in CURTIS PB-6

- 12,7 mm (1/2") rotacijski

- 1,000,000 cikel življenja

- Prevodni plastičnih element, podporo težka aplikacije

Detajlu

Pogosta VPRAŠANJA

Q1. Lahko sem vzorec, da?

A: Ja, smo dobrodošli vzorec, da bi test in preverjanje kakovosti.

Q2. Kaj bo s časom?

A: Vzorec ususally sprejme v roku 3 delovnih dni.

Q3. Ali imate MOQ (minimalna kakovost)meja?

A: Za standardni izdelek, običajno 1pcs/postavka.Za OEM naročila, MOQ vsaj 50pcs/postavka.

Q4. Kako nadaljevati po naročilu?

A: Ko kupec potrdi izdelek&cena je ok in pripravljeni kupiti, da bo prosimo, povejte nam vaš naslov za dostavo, telefonsko številko, morate e-pošti.Potem smo lahko predlog sklepa in bo imel alibaba plačuje povezavo.

V5. Po tem, ko je plačal, kar info dobavitelja, pod pogojem?

A: številko za Sledenje

V6: ali nudite garancijo in po-služba za izdelke?

O: Da, v 6 - 12 mesecev garancije za naše izdelke.Opomba: Bomo naredili, ne sprejmejo odgovornosti za umetna poškodb ali nepravilnega delovanja.Dostava demage bodo pogajanja.

Pakiranje in Dostava

Package: Običajno uporabljamo standardni papir paket za izvoz po vsem svetu.

Dostava :

1. Za Kurirje: DHL, UPS, FEDEX, TNT, so glavni kurirja sodelujemo trenutno.

2. Kitajski majhni parceli, običajno za stranko, da prihranite stroške.Vendar Kitajski majhnih parcel so tveganja za izgubljene pošiljke.Opomba: Če imamo parcelo nazaj, smo le lahko povrne postavka stroškov.Če nismo dobili parcelo,potem žal ne moremo povrne.

3. Po Zraku: Dostava iz Shenzhen letališče do kupcev ciljno mesto air port.

4. Po Morju: Dostava iz Shenzhen morje, pristanišče .

Informacije o podjetju

TZT je bil speciliazing v Podjetja in Industrijo,Hobiji & Igrače,CNC Izdelkov in Zdravstvene oskrbe za več kot 5 let.Smo zavezala, da povečanje zadovoljstva strank je nenehno izboljševanje procesa z vizijo znanja in izkušenj v polje.

S ciljem zagotoviti visoko quanlity proizvodov in veliko storitev za kupca,smo strogo na izdelek quanlity nadzor in ponujajo instant komunikacijskih storitev.Dobrodošli, da nas kontaktirate!

Naše Prednosti:

- Vir le najboljše blago za široko porabo in zagotovili najvišjo kakovost.

- Racionalizirati nakup in plačilo postopek, in bi bilo tako enostavno, kot je mogoče.

- Pomoč strankam po vsem svetu odkrijte izdelke in proizvajalci na Kitajskem.

- Najkrajšem da obdelujejo čas in hitrost dobave 1. Izdelek Bogati Naše podjetje se nahaja v Kitajska je največja trga na debelo.Vsak izdelek, ki ga potrebujete lahko poslali z mano izdelka, slike ali modeli.Dal vam bom najnižjo navedek v najkrajšem možnem času, in nato dal izdelek v trgovini za nakup. 2.Zagotavljanje Kakovosti Vsi izdelki, ki se prodajajo v trgovini so resnične, prosimo, bodite prepričani, da nakup!Če imate kakršna koli vprašanja o izdelku, se prosimo obrnite na nas na www.rotary-lent.si in vam bomo odgovorili v roku 12 ur! 3.Storitev Zagotavljajo Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite nas pozitivne povratne informacije in boste tudi dobili 5 točk povratne informacije. 4. Dostava Garancije Paket informacij se lahko izsledi nazaj.Če niste prejeli paket po 60 dni, se lahko obrnete na nas in vam bomo povrnili v celoti.

DIY Dobave ELEKTRIČNI
Certificiranje CE

PB-6 Slog Dušilke 0-5K Ohmov 2-Žice Golf Voziček Potenciometer/Kontaktor za Curtis Opis Izdelka Opis Izdelka: - PB-6 Slog Plin - 2-Žica 0-5KΩ Potenciometer - Iskanja Partnerja Priključek Na Voljo PB-6 tehnični podatki: -