SHRANJEVANJE INFORMACIJ prosto Prosto dostava po vsem svetu, ki jih na kitajskem post air mail ali epacket.če ta presega 2 kg, bomo poslali dhl, fedex, ems, tnt.Nismo odgovorni za vse carinske dajatve ali uvozne dajatve.Bomo ladja izdelkov v roku 3-5 delovnih dni po potrditvi polno plačilo.Če plačilo ni na voljo, bo vaše naročilo samodejno zapre.Ruski kupci morajo nam sprejemnik polno ime.Dostava s standardno www.rotary-lent.si dostava blaga po 30 kg, je v 15-35 delovnih dni.Če potrebujete element nujno, prosimo, kontaktirajte nas za express dostava.Bomo izračun express ladijskega stroškov za vas.Express dostava traja 3-7 dni, da pridejo.Če je nimate, se v čas poštnine, prosimo, kontaktirajte nas brez oklevanja.Preverili bomo za vas, z poštni urad in carinska uprava.Ker včasih bo odložena zaradi prometa ali za potovanje z letalom marmelade.Prosim, ne odprete sporu za nas, bomo prevzeli odgovornost enkrat ali povrnitev izgubljene predmete.Za zaščito vaše zanimanje, preverite vaš ladijskega naslove skrbno ob naročilu.Mi ne bo odgovoren za postavka izguba zaradi napačne ali neznan naslov.Status dostave temelji na sledenje podatkov, ki jih courier / courier.Prosimo, upoštevajte, da nismo odgovorni za morebitne uvozne dajatve, ki se lahko pojavi.Prosimo za razumevanje, da je izgubil dostave, čeprav redko, je del spletnega trgovanja, je razumljivo, ko nekaj nad nikomur nadzor vpliva na čas dobave (kot so naravne nesreče).Skrbno preverite in ne podpiše paket, če je pokvarjen ob prihodu.Nazaj / vračilo / zamenjava Smo z veseljem sprejeli vrnitev / vračilo / zamenjavo v roku 7 dni od prejema izdelka v skladu z naslednjimi pogoji.Ali vrnitev / vračilo / zamenjava ne bi bila izdana.Ne boste zadovoljni z izdelkom.Izdelek, ki ste jo prejeli, je poškodovan.Ste prejeli napačen izdelek.Izdelek ni prispejo po obljubljeni čas.Izdelek ni isto, kot je opisano.Prosimo, upoštevajte, da ladijskega stroškov bo krila skupaj z obema stranema.Ampak, če je izdelek poškodovan ali ne deluje pravilno, bomo nosi celotne stroške pomorskega prometa.Prosimo, kontaktirajte nas pred pošiljanjem vrniti.Povratne informacije Kupcev storitev je sestavni del našega poslovanja, vas prosimo, da nas 5 star pozitivne povratne informacije, če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitvami.Hvala!Če potrebujete kakršne koli vprašanja ali potrebujete kakršne koli druge podpore, prosimo, obrnite na nas pred odhodom negativne povratne informacije.Potrudili se bomo, da vam pomagamo.

Postavka Vrsta Kompleti
Znaki 01 Jessie Musashi
Ime Oddelka Za odrasle
Vir Tip Igre Kostum