Kašmir Rute Ženske 2018 Zimski Šal pashmina Šal Ženske Luksuzne blagovne Znamke Ženska Coats Pozimi blagovne Znamke Oblikovalec Ženske

1) dostava po celem Svetu (Razen APO/FPO)

3) Nalogi, obdelani v roku 3 dni.

4) Storitev tranzitni čas, ki ga je prevoznik.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

5) Če še niste prejeli pošiljko, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.

1)sprejemamo Qiwi, Visa, MasterCard, Western Union, bank transfer ,maestro in Spletni denar .

1) Ste 3-7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne bomo vprašanje vam prefund zamenjave.Ni izjem!

2) Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in številko naročila.

3)povrnili vam Bomo vaše celotno zmagovalno ponudbo znesek razen ladjar stroškov, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi sestavnimi deli in pribor je priložen.

1) 7-15 dni omejena Garancija Proizvajalca za okvarjenih elementov.

2) Okvarjeni elemente je treba poročati in se vrnil v garancijskem obdobju.Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila .Ne bomo popravila popravila zamenjajte postavke z veljavnosti garancije.

Vzorec Tipa Trdna
Dolžina Rute >175cm
Slog Moda
Material Kašmir