30Pcs/Nastavite Velike Standardne Velikosti Magnetnega Model & Gradnik Opeke Oblikovalec Igrače Kakovostne Plastike, Darilo za Rojstni dan Za Otroke

Opomba: 1.To je standardna velikost gradnikov, ne mini.

2. Barva žiro ni naključno.

3. Bomo dal v različnih barvah. 4.Če ste iz Rusije, lahko izberete možnost, da pošlje pakete v ruski skladišča.

1 Dostava Pogoji

Naš Predmet so brezplačna dostava v ZDA,EU, Azija, in vsako državo., Po meri, davkov in davka na dodano vrednost, niso vključene v postavko cene in dostava brezplačno.Običajno Smo poslali blaga, ki ste ga Kitajska Post Air Mail za brezplačno dostavo, približno 5-25days lahko prišel vaš naslov.Če potrebujete hitro dostava DHL,UPS,TNT,FEDEX,EMS, čeprav niso brezplačne, vendar se lahko uživali zelo dober popust.Ko bo naročilo,prosimo izberite pomorskega način, ki jih želite, na naši spletni trgovini.Bomo opazili, sledenje, Št.v naročilnici seznamu ali pošljite e-pošto na vas.

2 Povratne informacije

smo prijazen in pošten prodajalec.in upam, da vsako naše stranke bodo uživali njihovo nakupovanje iz moje www.rotary-lent.si trgovini .bomo šli skozi naše povratne informacije, datoteke v rednem roku, in bo pustil pozitivne povratne informacije za vse naše vrste strank.Če ste zadovoljni z nakupi, tukaj, 5 zvezd ocena pozitivnih cenjeno.in če imate kakršna koli vprašanja v zvezi s katero koli transakcijo, vas prosimo, da stik z mano, preden se odpravite koli povratnih informacij.Hvala, ker ste.Upam, da vsak stranke lahko pustite 5 zvezdic ocena pozitivnih povratnih informacij.,hvala!

3 Storitev Za Stranke

Beacause vaše satisfacition je naš cilj.Prosimo, ne puščajte nobenih negativnih ali netural povratne informacije ali odprite katerega koli spora o www.rotary-lent.si brez komunikacije,hvala.Prepričani smo, da naša komunikacija, slove problem za vas.in da ne bo pustil na cedilu.Veste, katero koli negativna ali netural ali spor bo bolelo bothsides,in ne pustite, da problem res sloved.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate na Zaradi razlika časovni pas med Kitajsko in svojo lokacijo, včasih odgovor na vaše sporočilo bo v zamudo s 6-10 ur.Se odzovemo na sporočila ponedeljek-petek med rednim delovnim časom, in najbolj sporočila, ki so odgovorila v roku 1-2 delovnih dni.Prosimo, bodite potrpežljivi!Hvala!

4 Politiko Vračanja

Mi bo celotno vračilo če je predmet, ki ste ga prejeli razlikuje od opisa.Povračilo denarja bodo imeli po tem, ko smo prejeli nazaj element kakovosti v redu.Obrnite se na nas, preden odpremo vse elemente nazaj.Pošiljatelj shipping stroški ne vrnejo, in nazaj, stroške prevozov naj plača v vaši strani.Hvala za vašo nas obravnavajo.

5 O Nas

Vedno smo vam ponuja najboljšo kakovost proizvodov in storitev za naše stranke.Upam, da vsak kupci zadovoljni nakupovanje v naši trgovini.Hvala!

Material Plastični
Vrsta BLOKI
CE Vrsta
Starostni Razpon > 3 let