Opis:

Material: nerjaveče jeklo

Velikost: 17-18-19-20-21-22, NAS Velikosti 7-8-9-10-11-12

Količina: 50pcs/paket

Slog: kot je prikazano na slikah,pošlji naključno

Pakiranje: Embalaža Vrečko, Brez zaslona polje

Barve: Mix

Izdelek zaslon:

Package:

Vsi predmeti, ki bodo skrbno pakiran in dobavljen, da vam v papir polje ali ovojnic vrečk

Specifikacije:

Če imate posebna navodila za vaše naročilo primer vaše zahteve in darilo, prosimo, obrnite na nas in vam bomo z veseljem pomagali!

Če imate kakršno koli drugo vprašanje, o kateri koli od naših izdelkov, nas kontaktirajte na vsakem času.

Plačilo:

1. Obstaja veliko načinov plačila, ki so na voljo na www.rotary-lent.si, kot so kreditne kartice, AliPay.Lahko izberete način, ki je najbolj primerno za vas.

2. Kupec je odgovoren za vse davčne in/ali dajatve, ki jih zaračunavajo svoje države.

Dostava:

Vsa naročila so odposlana z uporabo Kitajska Pošti Ali več primerna za vaše prevozno sredstvo in bo odposlano v roku 1-2 delovnih dneh po prejemu plačila.

Normalno: 15-25 dni, da pridejo na cilj. (Rusija, Španija, Italija, Južna Amerika je lahko več)

Posebno: 30-60 dni, da pridejo cilja, v posebnih okoliščinah zajema: počitnice, posebne vreme, carinjenje, in v oddaljenih območjih.

Politika Vračanja:

Nudimo 30 DNEVNO ZAMENO za to postavko .

Prosimo, Upoštevajte,: ne prevzemamo nobene postavke, za škodo po uporabi.

Naj se vrne, bo potrebno:

Korak 1) Obrnite na nas preko www.rotary-lent.si center za sporočila

Korak 2) Zagotoviti čim več informacij o težavi, da vas ob

Korak 3) za izdajo Dovoljenja za vračilo predmeta bo izdan

Korak 4) Vrnitev predmeta za dogovorjeno zamenjavo ali vračilo kupnine

*Vse vrnitev shipping stroški so odgovoren kupec.*

Če imate kakršna koli vprašanja ali skrbi glede vašega naročila, na primer, blaga ne prejme, artikli niste zadovoljni, količina ni ustrezna, je izdelek poškodovan, se obrnite na nas, preden ga odprete, spor ali pusti negativne povratne informacije, si bomo prizadevali, da rešitev za vas, hvala vam za vaše razumevanje in pomoč.

Površinska Širina 8 mm
Številka Modela obroč
Slog Trendy
Priložnosti Stranka