Seksi Ženska Perilo Wetlook Obleka, Lakasto Usnje Obleka, Catsuit Clubwear Povodcem Vratu Zadrgo Odprite Mednožje Teddies More

Set Vključuje : 1Pc Obleka Ženske

Pogoj : Nova z oznako

Material : Lakasto Usnje + Spandex

Barva : Črna(kot slike prikazujejo)

Značilnosti :

Ženske ženske lakasto usnje teddy obleka, perilo, mokri videz videz.

Povodcem vratu in brez rokavov, strappy bust s nastavljive zaponke, design, high cut noge, zadrgo iz mednožje za nazaj.

Lahki in gladke tkanine, ki so mehke in udobne za nošenje, da ste bolj privlačno in očarljivo.

Kot nalašč za romantično noč, stopnji uspešnosti, clubwear, stranka, večer, itd.

Prosimo, da upoštevate velikost spodaj skrbno preden oddate naročilo, ročno pranje hladno priporočljivo.

Velikost Grafikona : priporočena velikost je samo za referenco.Če vaše meritve plava med dvema velikosti, svetuje izbiro večjo velikost. (Meritve, prikazane v velikosti grafikon nanašajo na predmet meritve, ne telesa) Oznako Št.Odraslih Priporočena Velikost Prsi Pasu Bust, da Mednožje S Majhne 30.0"/76 cm za 25,0"/64cm 21.0"/53 cm M Srednje 32.0"/81 cm 27.0"/69 cm 22.0"/55cm L Velikih 34.0"/86 cm 29.0"/74 cm za 22,5"/57 cm XL X-Velika 36.0"/91 cm za 31,0"/79 cm za 23,0"/59 cm Prijaznih Nasvetov: velikost se meri z rokami, prosimo, dovolite manjše napake merjenja.Foto barvo morda malo razlikuje od dejanskega izdelka zaradi barvni zaslon različnih zaslonov.

Vzorec Tipa Trdna
Vrsta Tkanine Broadcloth
Spol ŽENSKE
Spolnost No