Bika Rog Za ABS Celotno Ohišje Pokrov Avtomobila Rearview Mirror Kritje Skp 2pcs/Set Za Lexus ES200 ES260 ES300H 2018 2019 2020

Prosimo, upoštevajte,: Kupec je odgovoren za plačilo koli, lokalne navade davkov.Smo LE zaračuna ceno IN ceno ladijskega prometa, brez kakršne koli dodatne stroške ali davkov.Če imate vprašanja o carinskih dajatev, se obrnite na lokalni meri office, preden boste ponudbo.prosimo, ne da bi, če ne more sprejeti tega.Če je vaš element je vrnil zaradi carinska vprašanja, smo lahko le nadomestilo za PREDMET DEL, zato prosimo, da spremljate svoj parceli nenehno, ko dobite carinska vprašanja, prosimo, da stik z njimi v času, da se prepreči vrnitev ali mi lahko samo vračilo predmet del, ko se vrne.Dobrodošli Na Debelo!

-------------------------- O plačilu ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

-------------------------- O pošiljki -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Dostava po celem svetu.Po vsem svetu dostava po EMS,E-EMS,DHL,FedEx, China post, in podobno.( Razen nekaterih državah in APO/FPO ) .

2.Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.pošiljka bo poslana v roku 1-3 delovnih dni.

3. Pred plačilom, prosimo, preverite vaš naslov za dostavo in druge zahteve za element.Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.Če Bi na Naslov / Tel / Zip Koda / Naslovnik eno napako,Paket, ki ne more biti prejeli.Mi ne Prevzema Nobene Odgovornosti, Hvala !

4. Storitev Tranzitni čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.O času dostave, mi ne more nadzor odlično, vam bo pomagal, da spremljate to, dokler se ne prikaže in vas oskrbe s številko za sledenje.Če na parceli ni prispelo v predvidenem roku, prosimo, obrnite na nas in vam bomo zadovoljen odgovor.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

5. O dostavi, način in cena, glejte možnost izbrati način dostave !

----------------Vrnitev&vračilo ----------------------------------------------------------------------------------------

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne Bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Ni izjem!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Če je blago izgubljeno ali poškodovano na pomorsko pot, se bomo vrnili denar vam, ali pošlji, da bi ga še enkrat.

4. Povrnili vam bomo vaše celotno zmagovalno ponudbo znesek, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, Po tako Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.lahko pa se odločijo za zamenjavo.

5. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.Prosim, ne odprete spora ali pusti negativne povratne informacije, ne da bi govoril z nami, bomo odgovor in rešitev težave, ki jo imate v najkrajšem možnem času, vodenje komunikacije, ki cenijo.

----------------O jamstvu--------------------------------------------------------------------------------------

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo. 2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.Ne bomo popravilo ali ga zamenjate EMS z veljavnosti garancije.Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si!

-----------------O povratne informacije --------------------------------------------------------------------------------------

1. Smo odvisni od strank, zadovoljstvo za uspeh.Zato svoje pozitivne povratne informacije od 5 ZVEZDICAMI, ki je

zelo pomembno za nas.Če ste stratified z naših artiklov, Prosimo, vzemite si minuto, da pustite nam vaše pozitivne

povratne informacije. 2. Prosim, ne pustite vse negativne povratne informacije, preden stopite v stik z nami.Naredili bomo vse, kar moremo, in delo z

ste rešili vse težave.Pošlji negativne povratne informacije, ni prepozno, če problem ni rešen.

Povratne informacije

1. Vaše povratne informacije so za nas zelo pomembna in vse kupce.Prosimo, vzemite nekaj sekund, da se pusti veliko povratnih informacij, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.

2. Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom nevtralno(3 zvezdice) ali negativna(1-2 zvezde) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši problem in dopust vam srečno nakupovanje tukaj.Hvala!

Element Teža 1kg
Zunanje Testiranje Certificiranje ISO9001