Angelica eterično olje AKARZ Top blagovne Znamke telesa, obraza za nego kože spa sporočilo dišave lučka Aromaterapija Angelica olje

Umbelliferae izvlečki: root metoda pridobivanja, supercritical CO2 lastnost: rjava pregleden mastno tekočino, s Angelica posebno močan vonj.trajnica rastlin z močnim potencialom za rast.Cvetje majhne rumena zelena zvezda, midsummer ravno grozdov.Listi: temno zeleni, trikotni, da diamond oblikovan.Levisticum znan tudi kot lovage, trajnih zelišč, več kot gorskih in njegovih listov dišave, steblo višine 2 metrov, nežno steblo užitni korenike se uporablja z zdravili, potenje, antipyretic učinek učinek Angelica je kri in krvni obtok drog.Uporablja za ginekološki medicine, se uporablja tudi za zdravljenje ischemic kap, senilno chorea, aritmija, tromboza okluzivni vaskulitis, možganov, arterioskleroza, zvišan krvni tlak, migrena, rak jeter, akutni nephritis in druge.Da zavira nastajanje melanina, proučevanje in druge pigmentirane kožne bolezni imajo dober učinek.angelica olje, hlapna olja in ferulic kisline lahko zavira krčenje gladke mišice maternice, in vodi topen ali alkohola, ki niso topne hlapne snovi lahko gladke mišice maternice navdušena.Učinek Angelica na maternice je določena s funkcijo maternice in delovanje maternice.Eksperimentalni astme v morski prašički, ki jih je spray histamina in acetilholina acetat.Angelica je antiplatelet združevanje in antithrombotic učinek, in lahko spodbuja nastajanje hemoglobina in rdečih krvnih celic; anti miokardni ischemia in vlogo v širitev krvnih žil, in dokazati, da ferulic kisline lahko izboljša periferni obtok; Angelica sinensis na poskusnih hiperholesterolemijo je učinek zmanjševanja krvnih lipidov.Opremo brez posebnih in specifične imunske funkcije.Angelica sinensis ima zaščitni učinek na jetra poškodbe, ki jih povzroča ogljikov tetraklorid pri miših, in lahko spodbujajo regeneracijo jetrnih celic in učinek nekaterih funkcij jeter.

Številka Modela AD063
Uporaba 2 Eterična olja za aromaterapijo diffusers
Uporaba 1 Spa , Masaža , Aromaterapija
NETO WT 10 ML,30 ML,100 ML