Opis Izdelka>>

1.Uporabljajo Naprave: Za Apple iPad Zrak/iPad 5

2. Eleganten, Kompakten in eleganten modni in ultra tanek flip zasnova vam odlično izkušnjo;

3. Edinstven design vam omogoča enostaven dostop do vseh gumbov, kontrole&vrata, ne da bi morali odstraniti primeru;

4. Zaščitite tablični računalnik, oprema, pred Praskami, Prahu,Trki in Obrabo.

Prosimo vas vljudno opozoriti,

Če imate kakršno koli vprašanje, prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, se bomo potrudili, da vam pomagamo.

Če bi želeli kupiti veliko količino, prosimo, pošljite nam e-pošto, vam bomo najboljše in konkurenčno ceno.

Slike za sklic

Ruski Prijatelj, Bodite Pozorni, Prosim!!!

Prosimo, ponujajo sprejemnik je polno ime v vrstnem redu.

V nasprotnem primeru, ne bomo odgovorni za nondelivery, ki jih povzročajo informacije manjka!

Opomba: Pls določite barve in količino, ko bo red, ali bomo ladja naključno!

Pakiranje vključeni:

1pcs Usnjena torbica

1pcs Film+Pen

Tablični računalnik ni priložen

Vse Težave Je Mogoče Rešiti S Prijazno Komunikacijo!

Slike:

Sercive>>

1.Dodaj našo trgovino, da seznam želja.najdete nas enostavno v prihodnosti.Dobro delo togeth

2.Dobavljamo originalne fotografije v reseller in stare prijatelje,Podporo padec ladijskega prometa,mešanje barv & mix red.Big debelo obrnite na nas za konkurenčno ceno.

3.Kakovosti, garancije,naše QC bo ekipa še enkrat preverite in ponovno vklopite, preden ladja ven, da poskrbite, da vse elemente, ki je v dobrem stanju in paket dobro.

Način Plačila>>

Sprejemamo plačilne metode, ki jih www.rotary-lent.si Depozitni Storitev.

Kaj je Depozitni?

*Depozitni storitev na www.rotary-lent.si napaja Alipay.com.

*vodilni tretjih oseb online plačila platformo od Alibaba Group.

*Depozitni omogoča varno, da plača na spletu, brez da bi izpostavljali svoje podatke o kreditni kartici.

*Lahko spremljate tudi dostavo vašega naročila in plačila, samo sprosti, da dobavitelj po tem, ko boste potrdili, da ste prejeli sklep.Depozitni je hitro, varno in enostavno za uporabo!

dostava>>

1.Odpreme, ki je urejen v roku 1-3 dni, ko je vaše plačilo je končal preverjanje s www.rotary-lent.si(običajno potrebujejo 24 ur)

2.Prosimo, še enkrat preverite vaš naslov,pravico, poštno številko,telefonsko številko, ki je pomembno, ko greš ven vaš naslov ali pozabite, da ne obračuna.

3.Dostava krat morda za zamudo pri dobavi zaradi carinjenja & slabo vreme.

Politika Vračanja>>

Vse trgovsko blago, ki smo prodali so v dobri kvaliteti in v skladu s strogimi pregled, preden jih odpremo.Bomo poskušali naše najboljše, da bi se izognili problemom kakovosti.

Boste našli kakršne koli okvare v naši predmete, se prosimo obrnite na nas službo roku 7 dni od prejema izdelka.

.Pred vrnitvijo artiklov, prosimo, potrdite, povratni naslov in logistika način z nami.Po daš elemente logističnega podjetja, prosimo, pošljite nam številko za sledenje.Takoj, ko bomo prejeli elemente, bomo popravilo ali zamenjavo jih ASAP.

Vrne prispevke, ki ne sme biti uporabljeno ali imate znak zlorabe oziroma namerno škodo.

Kupec je odgovoren za vse vrnitev stroške dostave.

Povratne informacije>>

Dragi kupec, zadovoljstvo strank je za nas zelo pomemben.

· Kakršnakoli vprašanja ali pripombe o izdelkih ali politik, prosimo, obrnite na nas.Vam bo odgovorila v 24h.

· Zahvaljujemo se vam za vaše pozitivne povratne informacije, če ste zadovoljni z našimi predmete ali storitve.Negativne povratne informacije, ne reši ničesar.Vedno smo pripravljeni delati stvari, hvala vam!

Paket No
Vzorec Tipa Trdna
Za IPad Model iPad Zraka
Dolžina 24.2cm