=========================Opis Izdelka=========================

Zgornji Del: Split Usnje

Podplat: Guma

Velikost: 35 -40

Drugi: Čevlji Je Udobno,Modno,Verodostojno Kakovosti,Dobri Čevlji Za dairly obrabe

Kupec Pomembno Obvestilo:

1.Morda je naše čevlje velikosti, lahko ne ustreza standardom vaše države, Zato prosimo, da mora meriti vaša stopala dolžina skrbno in izbrati prave čevlje velikosti .

2.Euro velikost je samo za referenco, Zato prosimo, da samo zaupajte svoje dolžina stopala .

3. Stopala dolžina ni Vložek Dolžina ! (Dolžina Stopala

Merilni Način:

Ugotovili smo, da če ne obstaja, polje, čevlji lahko hitreje skozi carino, tako da mi ne pošiljate polje.

Če imate še kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas prosto.

Realna Slika:

Nasveti

Barva razlika je lahko posledica različnih napravah " zaslon, osvetlitev in druge dejavnike, končno barvo, prosimo, obrnite se na naš dejanski blaga.

Dostava

1. Postavka bo objavljeno po Kitajski Post Registriranih Air Mail in ePacket s številko za sledenje v 3-7 delovnih dni po plačilu, je končan ali izbrišete.In mi bodo sledili vaš www.rotary-lent.si naslov SAMO.Prosimo, poskrbite, da bo naslov iz www.rotary-lent.si si je navedena pravilno.(Ob istem času, smo tudi podporo EMS,DHL in FedEx Express.Če želite, da velike količine blaga in uživajte v najboljši express storitev, se, prosimo, obrnite na nas pred plačilom.)

2. Predvideni čas dobave:

(1) ePacket Ponavadi Traja 5-15 Delovnih Dni (Ne Vključuje Praznik In Vikend)

(2)O 7 do 30 delovnih dni za: Azija, Severna Amerika; (Ne Vključuje Praznik In Vikend)

(3)O 10 do 30 delovnih dni za: Evropa, Srednji Vzhod, Oceanije; (Ne Vključuje Praznik In Vikend)

(4)Približno 15 do 45 delovnih dni, da: Južna Amerika, Afrika. (Ne Vključuje Praznik In Vikend)

Čas dostave je ocenjena in ne more biti 100% zagotovljeno;

Vrnitev & Vračilo

1. Če so kakršne koli težave z naših izdelkov, lahko zahteva vrnitev ali povrnitev v roku 7 dni po prejemu artiklov.Vendar vas prosimo, da stik z našo službo za prvo pred vrnitvijo ali odpiranje spora.Bomo poskusili najboljši rešiti problem.

2. Vse elemente morate vrniti v prvotno stanje, ali bomo zavrne vračilo.

3. Kupec je odgovoren za vse stroške accurred, ki se vračajo v proces.

Povratne informacije

1.Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite vaše pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic.In pls povej nam, mi pa vam $1 POPUST pri naslednjem naročilu.

2. Če ne boste zadovoljni naše porducts, pls obrnite na nas pred pusti negativne povratne informacije.Zagotavljamo vam bomo 100% slove vsak problem za vas.

O nas

Naše podjetje je specializirano za čevlje proizvodnje in prodaje, z več let izkušenj v industriji.

Izvirnost gradenj, jedrnato videz, odlične kakovosti, načelo majhen dobiček je naše podjetje je štiri značilnosti.Upamo, da s stalnim razvojem in inovacijami bomo še naprej širiti in bi naša edinstvena izkušnja, da kupci po vsem svetu.

Če bi več kot 50 kos izdelkov, se prosimo povežite z nami.Bomo dali najboljšo ceno za vas.

Srečno nakupovanje na spletu!

Vzorec Tipa Trdna
Čevlji Tip Diapozitivi
Obloge Materiala NOBEN
S Ploščadi Da,