Nove Priložnostne Svoboden Long Sleeve Jopica Pletene Cardigan Fashion Dame Pleteninah Ženska Jopico Kratek Plašč Tiste Ženske Outwear

Velikost Dolžina Koša, Ramenski Rokav

S 44 cm 88 cm 36 cm 60 cm

M 48 cm 92 cm 37 cm 61 cm

L 50 cm 96 cm 38 cm 62 cm

Bomo dostave naročila v roku 3 dni po tem, ko je prejel.

Bo običajno traja 3-7 delovnih dni, da pridejo, Če se odločite EMS ali drugih Expres s

Bo običajno trajalo 20-60 delovnih dni, da pridejo, če se odločite, Kitajska pošti.Prosimo, počakajte bolnika

Če stranke, ki imajo kakršne koli zahteve, prosimo, obrnite na nas

Ne prevzemamo odgovornosti za kakršne koli nesreče, zamude ali druga vprašanja, ki so odgovorni za ladijski prevoz.

A. Vas have7 dni, da nas kontaktirate, za vračajo od datuma, ki ste ga prejeli.B.Povratni prevoz mora biti plača kupec.C.Prosimo, navedite številko za sledenje, posebni razlog za donose in ID-ja.D.Če želite zamenjati element( Zaloga Izdelkov Le ), bomo reship novih elementov, ko prejmemo vaše vrnil paket.E.Tukaj smo ponujajo brezplačno spremembo.Prav tako smo prevzeti odgovornost za reship tovora.A. Če so vam všeč naše izdelke, prosimo, dodajte naši trgovini na seznam "Moji Favoriti" seznam.B.Mi bo pustil pozitivne povratne informacije po plačilu.Upamo, da boste tudi zapustijo pozitivne povratne informacije in 5-star DSR, če ste zadovoljni z našimi predmet in storitev.C.Povratne informacije so za nas zelo pomemben.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam Nizko povratne informacije , tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.D.Če imate kakršne koli težave, vas prosimo, da nas kontaktirate preko www.rotary-lent.si sporočilo, se bomo odgovori vaš e-pošti v roku 24 ur ( razen ob vikendih in praznikih).

Dekoracijo NOBEN
Številka Modela Ženske Pulover
Sestava Materiala 40% Bombaž
Velikost S M L XL