7 Barve Jesen&Zima Volne Pletene Super Mehka Otroci Kape Visoko-Elastične Toplo Baby Klobuk Smešno Oči Deisgn Otroci Božično Darilo

Novo Pomlad Jesen Ribič Kavbojski Klobuk Za Baby Boy Girl Jazz Klobuk Baby Lonci Klobuk 2 Barve Otroške Kape

Predmet:Baby otrok Volne pletene klobuk

Design:Fany Oči

Tkanina:Arylic+Volne

Velikost:vodja obod 48~52 cm ,primeren za 2~5T otrok

Naše Nežen Opozorilo o gospodarskih način dostave : Moj dragi prijatelj , Ker logistično hitrost gospodarskega način dostave je počasno in nestabilno ,tako da bomo podaljšanje prvotno dostave zaščito čas do 90 dni .Če se ne morete sprijazniti in je treba na parceli nujno ,pls izbrati boljši način dostave in plačati višje ladijskega tovora,ker ne moremo gurantee parcelo, lahko pridejo na čas, ko si izvoli gospodarske način dostave .Del gospodarskega parcele lahko prispejo pravočasno .Vendar pa ima tudi certian odstotne gospodarske dostava parcele imajo velike zamude.Smo tudi ne imeti dober način, da slove ta problem .Za primer , ker prvotni dobavni rok je 60 dni ,včasih pa je zamuda v prehodu , ko je pošiljka bo odposlana skoraj 60 dni ,veliko kupcev se bo odprt spor ,imamo, da bi polno nadomestilo .Ampak ponavadi, ko smo se vrnili vračila ,bo kupec prejme paket, v naslednjih dneh .Tako nas izgubo denarja .Za gospodarske dostava paketov , logistično podjetje ne daje nobene odškodnine za nas, ko parcela ima zamudo ,se moramo zavezati, da jih sami .Za te nizka vrednost izdelkov , naš dobiček, je zelo nizko ,ko je eden naročilo je sporu, in vrne denar ,to pomeni, da bo izgubil 5-10 naročila v dobičkih.In ta položaj se pogosto zgodi, ekonomskih dostava paketov.Tako smo podaljša dobavni zaščito čas do 90 dni , vendar to ne pomeni, da je res potrebuje 90 dni za dokončanje dostave.Samo za izogibanje nepričakovane situacije.Če ne morete prejeti paket po 90 dni ,lahko vam damo polno nadomestilo ali poslati paket za vas .Glede na naše izkušnje ,ta položaj je zelo redko.

Upam, da lahko dobite svoje razumevanje !!Če sem iskren , za nas prodajalci ,prav tako ne marajo, na ekonomski način dostave in upam, parcele lahko pridejo v najkrajšem možnem času .Vendar je to odvisno od vaši izbiri!!Hvala vnaprej. ^ ^

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo. 2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

1.Sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive z Varno Plačevanje 2. Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3. Če ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni 4.Več Plačilnih vprašanje, si oglejte to povezavo:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš poof. 3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje. 3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo. 4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo. 5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank! 7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si!

Spol Unisex
Primerna Za Družine Sezona