Grafiti ulica kulture tuš zavesa nepremočljiva uspešnosti, umetnosti douchegordijn 3d kopel, tuš zavese

grafiti ulica kulture tuš zavesa nepremočljiva

performance art douchegordijn 3d kopel, tuš zavese

1. Material: Poliester.

2.Velikost:180x180cm.

3.Edinstveno: 3D Tiskanje.

4.Eco-Friendly.

5. Teža: Približno 400g.

6. Tuš Zavesa.

7. Naš Cilj: Ponuditi Edinstveno,Dobra Kakovost in Razumne Cene Izdelek Za Vse Naše Globalne Stranke.

1.Obrnite Način

Trgovina Manager ID: cn111365132

2.Dostava Pot

1. Kitajska Post Navadnih Majhnih Parcel (ne More sledenje na državo)

2.Kitajska Registriranih Air Mail (Lahko sledenje)

3.E-pack-gnome

4.DHL/Fedex/UPS/EMS/Cestninski

3.Po Prodaji Storitev

1. Če izdelka ne kot opis ali zdrobljen v tranzitu,prosimo, pošljite nam fotografijo,mi bo celotno vračilo ali poslati nov izdelek za vas.

2. Če parcela manjka ali nekatere izdelke manjka ,prosim kontaktirajte in nam pošljite slike bomo poslati manjkajoče blaga /parcela za vas, ali bi polno nadomestilo.

4.Povratne informacije

1.Če vam je všeč naš izdelek,lahko nam 5 star komentar in deliti s prijateljem.Vaš cenim, je v naši moči, da postane velika podjetja.

2. Če imate kakršnakoli vprašanja o naših izdelkov prosimo, da stik z nami, preden pustite komentar.Potrudili se bomo, da vam zadovoljni rešitev.

5.Pogosto zastavljena vprašanja

1.Ali ima vaša ponudba padec ladijskega prometa?

Da Bomo lahko.

2.Kako sem lahko kupite veliko izdelek in ladijskega prometa, skupaj?

Vi lahko postavite vse izdelke, ki vam je všeč v košarico,kraj, da skupaj in se dogovorite za plačilo.

3.Lahko pošljete vse moje bi skupaj?

Da bomo lahko.

4.Zakaj da ni mogoče sledenje?

Ste izbrali kitajska Navadne Majhne Paketni Plus ,je le sledenje podatkov na kitajskem.Ne ponujajo sledenje informacije o vaši državi.

5.Ko bi lahko dobim svoje naročilo?

30-45 dni na običajno pogoj za najbolj država za večino držav, 45-60 dni na posebej za to stanje, in v Oddaljenih državah.

6. Zakaj, ladijski promet pristojbina tako visoko?

Če kupite veliko izdelkov prosimo, da stik z mano,bom prilagodite cena za vas.

7. Ali vaše podjetje lahko ponudi OEM storitev?

Da Bomo lahko.

Dostava Kitajska Post Air mail
Okolju Prijazno Da,
vzorec grafiti
Mehkobo zmerno
Funkcija Okolju Prijazno
Velikost 120x180cm,150x180cm,180x180cm,180x200cm
Fit Seeason Vse Sezone
Slog Evropa
Blagovna Znamka moodcome
Številka Modela HY89
Material Poliester
Fit Kopalnica,Hotelu,Študentskem Domu,Okno
Teža About 400g
Tiskanje ulica kulture slikarstvo
Proti gubam Normalno

grafiti ulica kulture tuš zavesa nepremočljiva performance art douchegordijn 3d kopel, tuš zavese 1. Material: Poliester. 2.Velikost:180x180cm. 3.Edinstveno: 3D Tiskanje. 4.Eco-Friendly. 5. Teža: Približno 400g. 6. Tuš Zavesa. 7.