Nad 150usd,Prosti DHL Express;Nad 20usd,Prosti www.rotary-lent.si Standardna Dostava Barva:Zlata barva,srebrna barva Material:100% 925 Sterling Srebro Stil:Sodoben ,Klasičen, Bohemia ,Letnik Hyperbole, Punk, Funkcija:Fine Nakit, Spol:Ženski ,Ženske, Moški, lovers' ,Unisex, Dekleta Fantje Priložnost:trgovina s Spominki,Diplomi darilo,Zabavo,Poroko,Rojstni dan,Engagement,Valentine ' s Day,Božič Dobave:dobava dropshipping na debelo trgovec na drobno Darilo za:Mama / Punca / Žena / Hči/ Sestra / prijateljice / Sami Tip:Nakit in Oprema za Toplo Nasvetov: 1,Če se počutite zadovoljni z našim izdelkom, vas Prosimo, da nas pet zvezdic pozitivno oceno. 2,Če obstaja kakršen koli težave,se najprej obrnite na nas, potrudili se bomo rešiti vašo težavo, dokler ne boste počutili zadovoljni.Vaše zadovoljstvo je najbolj pomembne stvari, za naju!

Obliko\vzorec Kaplja Vode
Oskrba ponudbe dropshipping na debelo trgovec na drobno
Spol Ženske, Moški, lovers' ,Unisex, Dekleta Fantje
Glavni Kamen Cirkon