Cosplay Medieva Igra, Film Vitez Cavalier Oklep Hoodie Kostum Bojevnik Letnik Hooded Suknjič Plašč Z Odstranljiva Maska Za Moške

Velikost Podatkov:

Funkcija:

-Pasja & poliester tkanine.

-Nastavljiv masko,z žep.

-Polni paket, set vključuje pulover s kapuco le.

-Brezplačna dostava v večini držav.Fotografije Kažejo:

Pošiljko

Različne shipmemt optiones na voljo ob vaši zahtevi o stroških & čas dostave.DHL,UPS,Fed-Ex traja 3-7 delovnih dneh, običajno za večino držav,dodatno express zgodil.Ali Express Standard pošiljko in E-paketne pošiljke traja 15-30 delavniki in brezplačna dostava v ZDA,Kanadi, Rusiji,Zahodni Evropi.EMS traja od 5 do 20 dni in dostavo v 98 državah iz Kitajske.Kitajska Post oridinary & regiestered Letalom traja 15-45 dni brezplačna dostava ,nekatere oddaljene področju morali plačati sur-stroške.

P. S: Brazilija carinski zahtevajo davčno ŠTEVILKO (CPF ali CNPJ),pls pripombo, da bi skupaj z dostavo informacij.

Vrnitev & Povračilu Stroškov Opomba:

1.Preverite parceli v primeru poškodovan paket, ki zagotovi element znotraj non-poškodovane med prevozom , ali se lahko šteje postavka ohranil prvotno stanje po podpis,potem pa samo druge terjatve vključujejo kakovosti napake in napačen element pošiljko sprejeti.

2.Kontaktirajte nas in poslali photoes kot dokaz takoj, v roku 5 dni, če kateri koli problemom kakovosti zgodila po podpisu mi bo sodba in slove za vas kot diagram pokazali zgoraj,v primeru, kakovost problem potrdili ali napačna velikost ste ga prejeli ((ne isti vašega naročila) .Preko rok,receipent potrebno za pošiljanje izvirna oblačila in pribor (ki niso oprani in umetne poškodovana), nazaj z brezplačno dostavo stroške.

3.Vrnitev & povračilu stroškov ni smiselno, da zaradi višje sile primeru zamude v lokalne navade, posebej v zaseden trgovski sezono ali carinska politika spremenila.

4.Trditev, ki ni sprejeta, v spodnji položaj , zamuda za napačno receipent naslov,mesto / poštna številka,mobilni telefon in nihče znak za parcelo v nekaj tednih.trudimo se, saj vas opozarja, za pošiljanje e-pošte ali sporočil, dokler ne boste ga dobili.

Pogosta VPRAŠANJA :

1.Obstajajo barvne aberacije v primerjavi z photoes kažejo v trgovini?

Da,v tem primeru morda obstajala nekoliko kot posledica spremljanje in lighitng okolje, ko vzamemo fotoaparat.

2.Jaz sem trgovec ali distributer,ga je mogoče za padec pošiljke?

Ja,samo se prepričajte, da dajo navodila in pustite pravilno dostave podrobnosti sprejemnik.

3.Koda za sledenje na voljo po dostavi paketov?

E-Pošta / EMS / Kitajska Pošti priporočeno Pošto / Ali Express Standard Shiping & Premium pošiljko / Singapur Post 4PX in najbolj posebna pot,DHL/UPS/FED-Ex na voljo tudi za sledenje info,vendar pa Kitajska Post oridinary pošte in drugih Post metoda ni na voljo za sledenje, ko je pošiljka iz Kitajske.

Postavka Vrsta vrhovi
Blagovna Znamka fonyoomaui
Velikost M,L,XL,2XL,3XL
barve Črna,Siva