Moda Prozorni Plastični Otroci Pasovi Za Fante, Dekleta Otrok Pas Trak Pas Za Hlače Jeans Hlače Nastavljiv Z30

Informacije O Izdelku

slog: modno pregleden otrok pasu Barva: kot slika Velikost: širina Pasu: 2.4 cm, pas dolžina: 80 cm Teža: približno 65 g Material: plastika+kovina Package: Opp vrečko Opomba: Ročno merjenje,pls omogočajo rahlo napake Zaradi svetlobe, streljanje,tam bo malo barva razlika, pls se nanašajo na dejanski predmeti

Prikaz Izdelka

DOSTAVA

1. Predmeti, ki bodo dobavljeni v roku 1-5 delovnih dneh po potrjeno plačilo.(Počitnice zamudo ustrezno) 2. Postavke, bo poslana na vaš naslov Depozitni, prosimo, prepričajte se, da je pravilna.In če želite spremeniti vaš naslov, prosimo, kontaktirajte nas, preden plačilo. 3. Običajno, parcele bodo poslane s Cainiao,Kitajska post Air Mail ali www.rotary-lent.si Standardna Dostava,itd. 4.Zaradi festival počitnice,vremenske razmere in tako naprej,da predelava časa bo trajalo veliko dlje.Pls razumeti,hvala.Če potrebujete postavke nujno,prosimo, kontaktirajte nas za druge hitra dostava metod.

POVRATNE informacije

Spoštovani Kupci,Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije, je zelo pomembno.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve.Če boste našli vse težave, o naših izdelkih po tem, ko jih prejmete, vas Prosimo, takoj nas kontaktirate in nam pokaže nekaj slik težave,vam bo naših najboljših močeh, da jih reši, za vas.Najlepša hvala za 5 Star Povratne informacije!

O NAS

Naše podjetje se nahaja v Yiwu, Zhejiang, Kitajska, z močno proizvodne zmogljivosti in veliko število parka.Imamo 7 ali 8 let izkušenj na področju zunanje trgovine, in lahko zaupate nam, da vam služijo tudi.Zadovoljstvo strank je naš največji cilj.Če imate kakršna koli vprašanja o poslu, nas lahko kontaktirate kadarkoli.Bomo videli informacije, bo odgovoril, da boste čim prej.

Belt Sponke Slog kovinske sponke
Vrsta Prozoren Plastični pas
Širina Sponke 3.9 cm
barve 4 stil Pas