2019 Jeseni Pulover Ženske Puloverju Pletene Trakove Batwing Moda Svoboden Puloverji Pletenine Black Ženske Sodijo Puloverji Ženske

Velikost Dolžina Prsih

Brezplačno Neomejeno 55 cm

Bomo dostave naročila v roku 3 dni po tem, ko je prejel.

Bo običajno trajalo 20-60 delovnih dni, da pridejo, če se odločite, Kitajska pošti.Prosimo, počakajte bolnika

Če stranke, ki imajo kakršne koli zahteve, prosimo, obrnite na nas

Ne prevzemamo odgovornosti za kakršne koli nesreče, zamude ali druga vprašanja, ki so odgovorni za ladijski prevoz.

A. Vas have7 dni, da nas kontaktirate, za vračajo od datuma, ki ste ga prejeli.B.Povratni prevoz mora biti plača kupec.C.Prosimo, navedite številko za sledenje, posebni razlog za donose in ID-ja.D.Če želite zamenjati element( Zaloga Izdelkov Le ), bomo reship novih elementov, ko prejmemo vaše vrnil paket.E.Tukaj smo ponujajo brezplačno spremembo.Prav tako smo prevzeti odgovornost za reship tovora.A.Če vam je všeč naša izdelkov, prosimo, dodajte naši trgovini na seznam "Moji Favoriti" seznam.B. Mi bo pustil pozitivne povratne informacije po plačilu.Upamo, da boste tudi zapustijo pozitivne povratne informacije in 5-star DSR, če ste zadovoljni z našimi predmet in storitev.C.Povratne informacije so za nas zelo pomemben.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam Nizko povratne informacije , tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.D.Če imate kakršne koli težave, vas prosimo, da nas kontaktirate preko www.rotary-lent.si sporočilo, se bomo odgovori vaš e-pošti v roku 24 ur ( razen ob vikendih in praznikih).

Ovratnik O-Vratu
Rokav Dolžina(cm) Polno
Postavka Vrsta Puloverji
Leto Spomladi leta 2018