WOWANGEL Mink Trepalnice 10Pairs 3D Mink Trepalnice Krutost brez Ročno Večkratno uporabo Naravnih Trepalnic Priljubljena Lažno Trepalnic Ličenje

Teh lažnih trepalnic so narejeni iz 100% realno mink materiala ,ki je popolnoma krutost brez izdelek.Ti si resnično in naravno, da se počutijo dobro Teh lažnih trepalnic se lahko uporablja za veliko krat, če trepalnic, se uporabljajo, in pravilno odstraniti,enostavno odstranite oči odstranjevalec ličila ali orodja .Blagovna znamka : WOWANGEL Tip: high volume mink trepalnice Slog: Naravni , dramatičen, debel , 3D , mehko , križ

Kako uporabljati: 1. Previdno odstranite trepalnice od primera s pinceto, Primerjati umetne trepalnice z vaše oči dolžino vrstice, trim primerna dolžina in širina. 2. Dodaj lepilo skupaj lažno trepalnic koren z bombažem bud. 3. Držite trepalnic na root od vaše naravne trepalnice s tlak. 4. Če je potrebno, nanesite senčilo ali eyeliner, da bi vaše oči skladu videti bolj naravno.

Obvestila kupcem 1. Nalogi bodo obdelani v roku 48 ur po vaše plačilo potrjen.Sledenje podatkov običajno bo posodobljeno v roku 72 ur.Dostava pot majhnih paketni bi bilo brez sledenje podatkov po tem, ko zapustijo svoje prvotne države, zato je sledenje podatkov ni posodobitev, saj potem. 2. Mi ladja v vseh naših predmetov po vsem svetu ladjarske način, se odločite, ali hitrejši način dostave.Po tem, ko smo pošiljajo svoje predmete, Se mora o 15-60 dni (bolj ali manj) v vaši državi na splošno.Lahko je odvisno od lokalnih carinjenja, ki jih ne moremo nadzorovati. 3. Naša cena ni vključno z Davki, DDV ali drugih skritih stroškov, ne Bomo odgovorni za carine. 4. Smo le ladja na naslov v vaše naročilo.Prosimo, ne pozabite pisati pravilne kontaktne podatke (Ime, Naslov, Telefon itd. ), ko oddate naročilo.Potem, če želite spremeniti vaš naslov, boste morali preklicati obstoječi red in mesto novo naročilo.Mednarodni ladijski promet, je zelo težko napovedati,Ko je bil poslal ven , ne moremo spremeniti več.

Umetne Trepalnice Slog Debel
Postavka Vrsta Lažno Trepalnic
Proizvodni proces, Ročno Izdelani
Velikost Mink