Tuya Smart Zavese roletnih WiFi RF) Stikalo za električni vrata, okna, rolete googlova Domača stran Alexa Glasovni Nadzor DIY Smart Home

NOV PRIHOD

WiFi Smart Garažna Vrata Krmilnik vrata senzor

Posodobite roletnih stikalo za pametne naprave!

Opomba preden je Red!

1. Vhodna Napetost: 100-250VAC, 50/60Hz Izhod Volate: 100-250VAC, 50/60Hz (Ta naprava ne more delati z DC motor!) 2. Prosimo, preverite vaš motor je s 4 žice (Modra Žica, Rjava Žica, Črno Žico, Zelena/Rumena Žica) preden se odločite za nakup tega izdelka.

RF+WIfi Zavese stikalo modul z daljinskim upravljalnikom

1 daljavo lahko nadzor multi zavese

Glasovni Nadzor

Naprava deluje z Google Doma in Amazon Alexa.Samo reči "Alexa, vklopite zavese stikalo." "Alexa, izklopite zavese stikalo."

Proste roke, da Bo Življenje Priročno

Nadzirate lahko roletnih za glas, ko se zbudiš zjutraj.

Daljinski Nadzor in Ročno upravljanje

1. Lahko uporabite ročne stensko stikalo za nadzor osvetlitve.To pomeni, da vam ni treba zamenjati vaše originalno stensko stikalo. 2. Hranite modul, ki je povezan z domače omrežje Wi-Fi, potem lahko nadzor nad svojo zaveso kjerkoli z mobilno 2G, 3G, 4G omrežja. 3. Stensko stikalo še vedno deluje, zato je priročno za druge družinske člane.

Nastavite Časovnik in Urnik v APP

1. APP Ime: Smart Življenje APP, ali Tuya APP 2. Podpora Android in iOS 3. Lahko nastavite, če želite odpreti, in ko zapreti v APP.

Skupina za Nadzor in Delite Napravo za Družinskega Člana

Nastavite lahko, da skupina nadzor za vse za odpiranje in zapiranje hkrati z APP, ali delež naprave iz APP na drugi družinski član.

Stikalni načrt( brez Stensko Stikalo)

Če nimate ročno stikalo, glejte spodaj napeljava priključni načrt. (Ne boste imeli, da so stensko stikalo, ta naprava še vedno lahko dela brez stensko stikalo)

Stikalni načrt( Poveži z stenskim Stikalom)

Prosimo, žice modul, kot je opisano spodaj, če imate stensko stikalo.Če vaše preklop vrsta je preklopno stikalo, potem pred uporabo APLIKACIJE za Nadzor, prosimo, da vaš stikalo na "STOP" stanje, nato pa lahko uporabljate telefon APP za nadzor zaveso.

Primeren za Večino od Razdelilne Omarice

Primeren za Večino od Razdelilne Omarice v svetu.

Uporaba

Specifikacija

Vhodna Napetost: 100-250VAC, 50 / 60Hz Ožičenje: Nevtralna Žice, L1, L2, Ozemljitev Max Obremenitev: 300 W Wi-Fi Standard: 2,4 GHz 802.11 b / g / n (Ne podpirajo 5Ghz Wi-Fi) Pripravljenosti Poraba: pod 0,5 W Dimenzije: 48 mm * 47mm * 22 mm APP Ime: Smart Življenje ali Tuya APP

Imamo vse dodatke, ki jih potrebujete v polje, vam ni treba plačati dodatnih stroškov.

Kaj je v Škatli?

Imamo vse dodatke, ki jih potrebujete v polje.Vam ni treba plačati dodatnih stroškov za drugi dodatki.

Pogosta VPRAŠANJA

1. Kaj je APP Ime?

Tuya APP, ali Pametni APP Življenje

2. Podpora iOS ali Android?

Podpora iOS in Android

3. Nadzor Kakovosti

Smo ISO9001 certificiran proizvajalec, in mi test 100% pred dostavo

4. Čas dostave

Imamo dovolj zalog, lahko pošljete hitro

5. Lahko dobim dobro ceno za velika naročila?

Da, vam lahko ponudimo distributer cena, vas prosimo, da se posvetujete z nami na spletu.

6. Tehnična Podpora

Da, lahko nudimo tehnično podporo če imate kakršno koli vprašanje.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate kadarkoli.

Druge Izdelke, ki Jih Morda Zanima

WiFi luči stikalo modul

DIY Pametni Dom Relejni Moduli
Daljinsko Upravljanje RF 868Mhz Daljinski upravljalnik