9H Polno Kritje 3D Ukrivljen Kaljeno Steklo Za Samsung Galaxy S6 Rob S6 Rob Plus S7 S8 Plus Zaščitnik Zaslon Barvni Film

OPOMBA: Prosimo, preberite ga, preden ga položite bi, hvala!!!

Če želite, sledenje, ladijski promet način prosimo, izberite China Post Air Mail ali www.rotary-lent.si Standardna Dostava ali ePacket ali DHL ali UPS, ampak to bodo porabili več denarja za prevoz.

2. Nobenega Spora prosim : Prosim, ne odprete spor v roku 60 dni (Brazilija 90 dni) , je nezaželen, recimo, da dober poslovni odnos, Hvala za vaše prijazne razumevanje.

a.Če Potrdite, Čas je kmalu, vendar ga še vedno niso prejeli vaše naročilo, prosimo, kontaktirajte me (da Bi Sporočilo ali pa Pošljite Sporočilo na Kupca), bom podaljša dobavni rok za vas.

b.Če se po 60 dneh (Brazilija 90 dni) še vedno ne prejemajo blago, prosimo, kontaktirajte me (da Bi Sporočilo ali pa Pošljite Sporočilo na Kupca), I bo celotno vračilo denarja za vas.

Združljiv Blagovne Znamke Samsung
Screen Protector Za Samsung Galaxy S6 EdgeTempered Stekla Screen Protector
Značilnosti za Gakaxy Samsang primeru lupini Galxy Sumsung Telefon etui Glaxy
Celotno Kritje Primera Za S6 Rob Plus G9280 Kaljeno Steklo Screen Protector