Pravi 925 Sterling Srebro Izjavo Uhan Evropski in Ameriški Bling Kristalno Zakovice Stud Uhani Za Ženske Ženska Fine Nakita Nad 150usd,Prosti DHL Express;Nad 20usd,Prosti www.rotary-lent.si Standardna Dostava 925 Sterling Srebro:zlitine srebra, ki vsebuje 92,5-odstotna,je popolnoma varen in priljubljena kot ženske, modni nakit Prekrita Zlato:3-slojni galvanizacija,vodi shining za dolgo časa, Kubičnih Cirkonij:Visoka kakovost kubičnih zircons,ki imajo podoben razmislek, kot so diamanti, za svetlo vašo lepoto.Barva:Zlata barva,srebrna barva Material:100% 925 Sterling Srebro Stil:Sodoben ,Klasičen, Bohemia ,Letnik Hyperbole, Punk, Funkcija:Fine Nakit, Spol:Ženski ,Ženske, Moški, lovers' ,Unisex, Dekleta Fantje Priložnost:trgovina s Spominki,Diplomi darilo,Zabavo,Poroko,Rojstni dan,Engagement,Valentine ' s Day£Božič Dobave:dobava dropshipping na debelo trgovec na drobno Darilo za:Mama / Punca / Žena / Hči/ Sestra / prijateljice / Sami Tip:Nakit in Oprema za Toplo Nasvetov: 1,Če se počutite zadovoljni z našim izdelkom, vas Prosimo, da nas pet zvezdic pozitivno oceno. 2,Če obstaja kakršen koli težave,se najprej obrnite na nas, potrudili se bomo rešiti vašo težavo, dokler ne boste počutili zadovoljni.Vaše zadovoljstvo je najbolj pomembne stvari, za naju!

barve Zlato barvo,srebrne barve
Vrsta Nakit In Oprema
Fine ali Moda Fine
Blagovna Znamka canner
Spol Ženske ,Ženske, Moški, lovers' ,Unisex, Dekleta Fantje
Vrsto Certifikata GDTC
Padec ladijskega prometa za podporo Brezplačno Dropshipping Storitev
Express Brezplačna Dostava Naročilo>150usd Brezplačno DHL\EMS\FEDEX..
Package Teža 0.02kg (0.07lb.)
Uhan Tip Stud Uhani
Kovinskega Žiga 925,Funt
Slog Moderno ,Klasično, Bohemia ,Letnik Hyperbole, Punk,
Vrste Uho, kosti hoop,Uho, kosti obroč,Uho, kosti sponke