Barvita in Lepa Svila Meč Vrečko za Japonski Samuraj Tanto Vgradnjo Najboljšo Zbirko ali Dobro Darilo

Specifikacije:

Teža: približno 70 g

Velikost: 70 cm(27.6 palca) *12 cm(4.7 palčni)

Package:

* Samo vrečko, ne vključujejo meč.Dostava in plačilo 1.Sprejmemo samo plačilo preko www.rotary-lent.si, in da vam bo poslano takoj, ko je plačilo prejeto. 2.Dostava časa bo trajalo približno 25 dni,tako da, če še niste prejeli paket v 1 mesec v večini,prosim stik z nami,vam bomo rešiti težavo s pošiljko. 3.Stik z nami, če želite prejeti paket hitreje,vam bomo lahko poslali z EMS,vendar boste morali plačati za ladijski promet,približno $25.(Vem dostava je visoka,zato je ne moremo poslati paket z EMS,upam, da boste lahko razumeli,hvala!) 4.Prosim, ne zapusti nas negativne povratne informacije, ali netural turistov.(da ne more rešiti vsak problem),bomo poskušali naše najboljše, da bi stvari prav z vami,mislim, da vse, kar je mogoče rešiti in dobili točke s komunikacijo.Prosim stik z nami, če obstaja kakršen koli vprašanje,najlepša hvala!Lep dan!

Vrsta Meč vrečko
vzorec Cvet
Uporaba Meč vgradnjo & Art & Zbirateljske
Tema Cvet
Stanje Nova
Slog Folk Art
Številka Modela QDX4
Teža 70g
Material Tekstilne & Tkanine
Regionalna Funkcija JAPONSKA

Specifikacije: Teža: približno 70 g Velikost: 70 cm(27.6 palca) *12 cm(4.7 palčni) Package: * Samo vrečko, ne vključujejo meč.Dostava in plačilo 1.Sprejmemo samo plačilo preko www.rotary-lent.si, in da vam bo poslano takoj, ko je plačilo prejeto.