Pravi Naravnih Sladkovodnih Biserov Stud Uhani Za Ženske Srebro 925 Preprost Krog Biseri Uhan

Znamka:Aravant Material:Srebro Priložnostih:Stranka/Poroka/Darilo/Daily/Obletnica Opomba:ARAVANT vse nakit je tovarniško neposredno prodajo,vse nakit lahko na debelo 100% naravnih sladkovodnih biserov, vzorcu Naravnega pearl identifikacijsko potrdilo Stranke Vprašanja & Odgovori: Dostava: 1 .Mi ladja v vseh naših predmetov po vsem svetu v roku 72 ur po EMS/DHL ali Kitajska Post Air Mail /China Post, prevozni način, je odvisna od skupnih stroškov Kako ohraniti sledenje z moje parcele?Lahko sledenje pošiljke iz vaše naročilo podrobne informacije.Kdaj lahko dobim blago?Drugače je dobavni rok za različne države.Na splošno to bo trajalo približno 10-45 dni.Ste za podporo padec ladijskega prometa?Podpiramo Dropshipping, če ste dropshipping.prosim stik z nami.Za dropshipping, mi lahko pošljete blaga, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Ali imate veleprodajno ceno?Da.Prosim stik z nami.Bomo ponudili dodatne popuste za debelo na podlagi naročila količino.Politika vračanja: vam zagotavljamo, da vaše nič tveganja nakup izkušnje tukaj.Nudimo celotno vračilo za vas,če izdelek nima kakovost problem.Pišite nam : Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete pomoč, vas prosimo, da nas kontaktirate!Hvala !Povratne informacije : 1)Vaše mnenje je zelo pomembno za nas, si vzemite nekaj sekund za dopust, veliko povratnih informacij, če ste zadovoljni z našim izdelkom ali storitvijo, najlepša hvala !! 2)Smo vedno ponudi najnižjo ceno za najboljše blaga in storitev za vas.Hvala za vašo podporo !!!

Številka Modela ARFE0205
Mednarodno Certificiranje Da,
Blagovna Znamka Aravant
Tovarne Da,Padec Ladijskega prometa za Podporo in trgovini na Debelo