VROČE Dual Comfort Blazine Dvignite Boke, Seat Rit iz Lateksa Sedežne Blazine NAJBOLJŠE KAKOVOSTI

To je razlog, zakaj je vedno pomembno, da se zagotovi, da uporabljamo stoli ali druge seje pripomočke, ki vam bo, da nas udobno in podprte ves čas.To je, če je naša Dual Comfort Blazine prihaja.

Dual Comfort Blazine stanja medenice in razbremeni pritisk na tailbone, kolkih in hrbtenici.To lahko pa vsak stol v ergonomije, popravljanje drže, in za lajšanje bolečin sedež .Je z mehko plišastih material in dvojno temperatura teksturo s uitable za toplo in hladno vreme.

FUNKCIJE Tehtnice medenico Razbremeni pritisk na tailbone, kolke in hrbtenico, Spodbuja pravilno držo Spodbuja zdrav krvni obtok

Tehnični podatki Material: Pliš Polnila: Pomnilnik bombaž Velikost : 16.5 11.8 3.9 cm Paket Vsebuje: 1 Dual Comfort Blazine

1.Sprejemamo Alipay samo.

2.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor Alipay.

3.Plačilo mora biti plačan v roku 7 delovnih dni od dražbe zapiranje.

4.Bomo ladja vaše www.rotary-lent.si ali Alipay naslov.Prosimo, poskrbite, da bo vaš www.rotary-lent.si in Alipay naslov je pravilna, preden boste plačali.

1.Bomo ladja vaše www.rotary-lent.si ali Alipay naslov.Prosimo, poskrbite, da bo vaš www.rotary-lent.si in Alipay naslov je pravilna, preden boste plačali.

2.Predmeti, ki bodo dobavljeni v roku 1-3 delovni dan, ko smo prejeli plačilo.

3.Čas dostave je odvisen od destinacije in druge dejavnike;

4.Mednarodni kupce prosimo, upoštevajte:

a.Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Ti stroški so kupci odgovornost.Bomo poskušali naše najboljše, da bi zmanjšali tveganje za carine.

b.Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred nakupom.

Na Avgust-12-19, ob 01:24:11 PDT, prodajalec dodano naslednje informacije:

Uporaba Sedež
Material Drugo
Oblika PODOLGOVATE
Funkcija Pomnilnik
Blagovna Znamka faroot
Tehnika Umetnih, sintetičnih vlaken,
Vzorec Tipa Trdna
Starostna Skupina Odrasli
Unpick in Pranje Ne Odstranljive in Pralne
Vrsta Sedežne Blazine/Nazaj Blazine
Slog Sodobno