LECOL 2020 Kolesarski Dres Zimsko termalno runo Moških dolg rokav Pro MTB triatlon Oblačila Ropa Ciclismo Maillot toplo Kolo vrhovi

Informacije O Izdelku:

1. Material : Dres:Dolgo očesa(100%Poliester)+žakarske tkanine očesa

2. Velikosti : XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL

Značilnosti Izdelka:

1. Dihanje : Tanke pletenje materiala, za zagotovitev uspešnosti znoj.

2. Nikoli ne Zbledi : Mi uporabljamo visoko kakovostne Italija črnila, zato je naša črnila, ki nikoli ne zbledi.

3. Dejavnosti prosto : Pravilo krojaštvo, dejavnosti, naravnih materialov, zmanjšanje vpliva na okolje.

4. Hitro sušenje : tkanine, ki absorbira odvečno vlago, da telo sušiti.

5. Funkcija : Dihanje/Quick dry/UV zaščita/Compression

Navodila Za Pranje:

1.Ne Belilo.

2.Pranje pod 30 °C.

3.Ne likanje.

4.Ne odprave sušenje. -------------------------DOSTAVA------------------------- 1. Dobavni rok: 15-25 Delovnih Dni Brezplačna Dostava Po Pošti Post 7 - 15 Delovnih Dni, ki Jih Express Dostava (Vključno z DHL,EMS....) 2. Upamo, Da Prihod Vaš Element Na Čas, Ker Pa Je Mednarodni Dostava, Dobavni Rok Je Zelo Odvisen Od Kurirska Podjetja In Lokalne Carinskih Dajatev (Če Se Uporablja) In Povsem Izven Našega Nadzora, Ko Objavljate.Če Bi Se Vsa Vprašanja, Ki Izhajajo Iz Te Pošiljke, Vas Prosimo, Da Nas Kontaktirate.Kot Trudimo Se, Da Bi Medsebojno In Pozitivno Transakcij 3. Dostava Vključuje Poštnino Ravnanje. 4. Številko Za Sledenje Bo Na Voljo Le Za Registracijo Dostava 5. Običajno Bo Ladja V roku 7 delovnih dni, Ko prejmemo naročilo. 6. Online sistem za sledenje običajno prevodov v 1-3 delovnih dni (Izključuje sobota In Prazniki) Po Prejemu Plačila.Redkih Elementov In Velika Naročila Lahko Traja Malo Dlje časa.

Sezona Pozimi
Spol MOŠKI
Šport Tip Kolesarjenje
Fit Ustreza prave velikosti, vzemite običajni velikosti