2020 Visoka Kakovost Modnih Pravega Usnja Ženske Denarnice Zadrgo Luksuzni Oblikovalec Usnjena Torbica Ženska Sklopka Dame Dolgo Denarnice

modname=ckeditor

Blagovne znamke

ANT DRUŽINO

Model

AFW134

Velikost

L19cm*W10cm*H2.5 cm

Barve

ČRNA, RDEČA, ZLATA, SVETLO ZLATO

Material

Pravega Usnja (Naravnega Usnja Cowhide)

Notranja struktura

2 Opomba Prostor; 12 Kartico sim; 1 Notranjosti Zadrgo Žep; 2 Notranja Reža za Žep; 1 Mobilni Telefon Žepu, Saj lahko različne metode merjenja, je lahko velikost 1-2 cm napako.Zaradi različnih monitorjev, lahko obstajajo majhne razlike v barvi.

Sprejmemo samo www.rotary-lent.si Depozitni plačilo, vključno z Visa Kreditno kartico visa, MasterCard Kreditno Kartico, Western Union in druge možnosti plačila.Plačilo mora biti izvršeno v roku 7 dni po oddaji naročila, ali bo vaše naročilo zaprta.Če želite plačati s PayPal, prosimo, obrnite na nas.

Kitajska Post Air Mail (Brezplačnimi Dostava po celem Svetu): Prosimo, da navedete pravilni naslov za dostavo s točne zip kodo.Mi lahko ladja na P. O. Box naslov in APO/FPO naslov.Prosimo treba opozoriti, da je vaša parcela je priporočeno pošto.Čas dostave je odvisen od cilja in drugih dejavnikov. 90% paket ne bo prispel v 9 - 25 dni.To traja do 45 dni (Rusija 60 dni) včasih.Nudimo polno vračilo denarja, če ne boste prejeli vaše naročilo v 60 dneh.Ekspresna Dostava (Plus Plačilo): Prosimo, da navedete pravilni naslov za dostavo s točne zip kodo in mogoče dotakniti telefonsko številko.Str.O.Polje naslov in APO/FPO naslov, ki niso na voljo z express dostava.Ne moremo jamčiti čas dostave na vse mednarodne pošiljke zaradi razlik v carinski obračun časi v posameznih državah, kar lahko vpliva, kako hitro se vaš izdelek pregleda.Prosimo, upoštevajte, da kupci, ki so odgovorni za vse dodatne carinske pristojbine, posredniške provizije, carin in davkov za uvoz v vaši državi.Ti dodatni stroški lahko zbirajo na čas dobave.Ne bomo povračilo stroškov prevoza za zavrnjene pošiljke.Prevozni stroški ne vključujejo ny uvoznih davkov, in kupci, ki so odgovorni za carine.

Sprejemamo vrniti v 7 dneh po prejemu naročila.Opomba: Ladijski promet in manipulativni stroški se ne vrača.Prosim, pustite vaše www.rotary-lent.si ID in Telefonsko številko vrnjeno parceli, tako da bomo lahko ročaj to učinkovito.

Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije, Smo pripravljeni delati skupaj in rešiti vse težave!Prizadevamo si za 5 zvezd in 100% zadovoljstvo strank, povratne informacije, je zelo zelo pomembno za nas!

ODLIČNO !!!

Ženske Usnjene Denarnice Moda Pravega Usnja, Denarnice, Ženske Luksuzne Blagovne Znamke Kovanec Ženski Torbici Sklopka Cowhide Denarnice Velike CapacityWallet

Številka Modela ženske denarnice (pravo usnje denarnice)
Trend 2017 moda za ženske denarnice, ženske sklopka torbici; kovanci denarnica denarnica