Čudovito Zeleno Ustvarili Smaragdno Silver Plated Barva Ženske Modni Čar Zapestnice Stranka, Trendovski Nakit Darilo Polje D0050

1: Depozitni, bančnim Nakazilom ali Kreditno Kartico preko Depozitni, Bančno Nakazilo, je zaželena. 2: Celotno plačilo mora biti izvršeno v 15 dneh po dajanju vaše naročilo. 3: kupec je odgovoren za vse davčne in/ali dajatve, ki jih zaračunavajo svoje države.

Če imate kakršna koli vprašanja ali dvome, vas prosimo, da nas kontaktirate preko www.rotary-lent.si sporočilo, vam bomo odgovorili v 24 urah.

Zelo smo veseli, da vam lep nakit vrečko ali škatlo za brezplačno darilo , to je naš način rekel, Hvala Vam za nakupovanje na jewelry118 na www.rotary-lent.si.Brezplačno darilo, bo poslana z vašega naročila.

Naročila običajno ladja v roku 1-2 dni za plačilo ponedeljka do sobote, Je običajno traja 15-60 delovnih dneh večini držav, dejanski čas dostave je večinoma odvisen od cilja, ki ste v živo.Dostava metoda smo običajno uporabo. 1: 0USD - 4.99 USD, Bomo ladja za vas preko Gospodarstvo Ladijski promet; 2: 5USD - 199.99 USD, Bomo ladja za vas preko ePacket ali Registrirane Parceli; 3: 200USD ali Več, Bomo ladja za vas preko Express Dostava, 3 - 7 delovnih dni.Mednarodni Kupce Prosimo, Upoštevajte,: Uvoznih dajatev, davkov in dajatev, ki niso vključene v predmet, ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.Prosimo, preverite vašo državo po meri urad ugotoviti, ali so ti dodatni stroški bodo pred ponudb ali nakupu.

Prosim, pustite nam svoje pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našimi predmetov in storitev.nas bo zelo cenjeno.Če niste povsem zadovoljni, prosimo vas, da nas kontaktirate, preden zapustijo povratnih informacij.Bomo zagotovo rešili problem za vas zadovoljivo. (100% komunikacije, 100% vračilo, 100% zamenjava) Prosimo, dajte nam priložnost, da bi stvari, preden kateri koli negativna ali nevtralna povratne informacije levo.

O razbarvanje, ki je odvisen od posameznika, ki naredi.Kovine v alkalnih in kislih okolje, ki bo kmalu spremeniti barve.Kot so znojenje, in uporabo kemičnih izdelkov, bo spremenila barvo.Torej, ko nosite, se je treba izogibati.

Q: Kako priti element, ki sem ga prejel, je manjše od tistega, kar je prikazano na sliki?O: poveča sliko za naše nakit, lahko kupec ima boljši pogled na nakit design in kamnite oblike, in vzorec.Mi ne zagotavljajo velikost in težo za vse naše nakit prosimo, ga pozorno preberite.Q: Zakaj je kamen, barva malo drugačna od slike?A: Vsi nakit fotografije so posnete s profesionalnimi fotografi.Uporabljajo številne foto oprema, kot so Flash, Dan, Svetlobo in itd.Nekaj stone color bi moral opraviti malo. (Primer: ametist kamen je temno vijolične barve, pod flash in luči, to lahko vpliva na barvni malo in to kaže malo svetlo vijolično namesto temno vijolično.) Če bi nakit zunaj pod soncem, boste videli v isti kos, ki kažejo pod dnevno svetlobo.Q: ali lahko ponujajo brezplačno obroč spreminjanje velikosti?A: Žal mi je, mi ne spremeni velikost ali prilagodite postavke smo za prodajo.Q: Kaj se zgodi, če mi prejeli postavka je bila poškodovana?A: Prosimo, kontaktirajte nas takoj, naše storitve za stranke vam bo Vrnitev Materiala Dovoljenja za vas, da jo vrne.Potem, ko smo prejeli postavka bomo menjave ali popravila in ga pošlje nazaj k vam, če se element, ki je ni mogoče popraviti in izmenjavo vam bomo ponudili možnost, da shranite kreditne ali polno nadomestilo.Q: Kaj se zgodi, če jaz ne sprejemate moje naročilo?A: Če shipping čas, čez en mesec se vam še vedno niso prejeli vaše naročilo, prosimo, obrnite na nas preko www.rotary-lent.si sporočilo takoj.Q: ali Lahko vračam moj predmet?A: Če iz kakršnih koli razlogov niste zadovoljni z nakupom, se vrnete v 30 dneh in bomo exchange ali vračilo kupnine.

Zapestnice Tip Verige & Link Zapestnice
Zaponko Tip Skrite-varnost-zaponko
Blagovna Znamka SilverWar
Glavni Kamen Barve zelena